UA
RU

Дженіс Дікінсон пояснила, чому Джіджі та Белла Хадід не супермоделі 

Редагувати переклад
Молодому поколінню манекенниць не вперше стикатися з критикою представниць “старої школи”. 
Дженіс Дікінсон пояснила, чому Джіджі та Белла Хадід не супермоделі - Фото 1

Portrait of American model Janice Dickerson.

На думку чудової та однієї з перших моделей Дженіс Дікінсон сестри Хадід не можуть вважатися супермоделями. І незважаючи на те, що саме ці дівчата найчастіше з'являються на обкладинках глянцях, а також беруть участь у кожному показі, колишня суддя шоу “Топ-модель по-американськи” пояснюють, чому вони не йдуть у жодне порівняння зі справжніми супермоделями . Про це вона розповіла у подкасті Позаду повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX Оксамит Канат. 

На запитання, чи хороші сестри Хадід і Дженнер Дженіс відповіла негативно. 

“Ні, вони не добрі. Вони мають лише один образ. Вони не доповнюють свою палітру рухів. Вони просто стоять нерухомо, а їм платять мільйони доларів. Не можна порівнювати моделей 1970-х, 1980-х із нинішніми дівчатами, моделями з Інстаграма, які стають популярними, а потім потрапляють на обкладинку Мода. Я говорю про Кайлі Дженнер, Джіджі та Белле Хадід”. 

66-річна Дікінсон пояснила, що ці дівчата потрапляють на обкладинки глянцю лише завдяки популярності у соцмережах, адже їх кількість передплатників у кілька разів перевищує кількість читачів журналу. 

Читай також: Руперт Грінт пояснив, чому йому було важко зніматися в Гаррі Поттері 

«У них мільйони фолловерів, але ви знаєте, про те, що у Мода всього 800 000 передплатників, а ось у Кайлі Дженнер – 25 мільйонів”. 

Дженіс Дікінсон пояснила, чому Джіджі та Белла Хадід не супермоделі - Фото 2

Model Janice Dickinson працює для portrét session в 1986 в Los Angeles, California. 

І хоча сучасні моделі продовжують збільшувати кількість своїх фанатів, а також сяють у рекламних кампаніях, Дікінсон впевнена, що вони не йдуть у жодне порівняння зі справжніми супермоделями з минулого. 

“Вони ніколи не були на рівні дівчаток із 70-х, 80-х, 90-х. Ми були чудовими”. 

У минулому Дженнери та Хадід вже піддавалися критиці справжніх супермоделей. Наприклад, Ребека Ромін говорила про те, що соцмережі породили новий, гібридний вигляд моделей. 

“Ніхто не може довести, що кількість передплатників транслюється на щорічний дохід. Це так сумно. Я знаю багатьох людей із модної індустрії, які не виносять цього. І зірки із соцмереж стають супермоделями. Вони не справжні супермоделі”. 

Стефані Сеймур, яка вважається однією з шести оригінальних супермоделей, у 2016 році для інтерв'ю з Марнославство Справедливий розповіла, що їх треба називати "стервами моменту", а також наполягла на тому, що реальні супермоделі були зовсім іншими.  

Дженіс Дікінсон пояснила, чому Джіджі та Белла Хадід не супермоделі - Фото 3

Джіджі Хадід та Кендал Дженнер.

На такі коментарі відповісти наважилася Дженнер, яка почала захищати нове покоління супермоделей. 

“Бути супермоделлю – відносне поняття. Якщо люди хочуть називати Джіджі або мене супермоделями зараз, це не зменшує слави супермоделей минулого. Очевидно, що я дуже поважаю цих жінок, але зараз ми є моделями цього часу. Значними? Можливо. Тяжко працюючими? Однозначно”. 

Тим не менш, багато знаменитостей зі світу моди теж стали на захист сестер Хадід та інших. Так Тайра Бенкс раніше говорила, що ворожнеча між нинішніми та минулими моделями завдає їй дискомфорту. 

Дженіс Дікінсон пояснила, чому Джіджі та Белла Хадід не супермоделі - Фото 4

Кендалл Дженнер

“Це війна супермоделей така буйна, і вона розриває мене на частини. Мені зараз дуже хотілося б процитувати Родні Кінга”. 

Вона розвинула цю тему на своєму веб-сайті, пояснюючи, як бачити молодих жінок, які прагнуть увійти в модельний світ, маючи доступ до технологій, яких не мали ті дівчата, які стали популярними до епохи соцмереж. 

“Ми стаємо свідками того, як молодих дівчат із реаліті-шоу чи зірок соцмереж називають супермоделями. Це ж нечесно. Такий успіх взагалі можливий? Ці дівчата стикаються з високими запитами публіки та жахливою, невловимою силою модної індустрії. Я знаю, що ви думаєте. Як промисловість може їх виправдовувати? Вони не страждали так, як я”. 

Дженіс Дікінсон пояснила, чому Джіджі та Белла Хадід не супермоделі - Фото 5

Белла Хадід

Проте, все одно Бенкс зробила висновок, що цих жінок потрібно вважати супермоделями. 

“Ви на обкладинках численних глянцевих журналів, стаєте особами рекламних кампаній, ходіть по подіуму, телефони топових дизайнерів у вас у швидкому наборі, і всі знають ваше ім'я. То хто ви такі? Думаю, що відповідь очевидна”. 

 

Статті на тему