UA
RU

Джіджі Хадід з'явилася на обкладинці глянцю в образі чоловіка  

Не драг-діва, але стильна самопрезентація. 

Супермоделі 1990-х звинувачують сучасних манекенниць, які стали популярними завдяки соцмережам, у тому, що вони транслюють лише один образ, не вміючи змінюватись, підлаштовуючись під бренд, концепцію чи історію. Так, під критику Наомі Кемпбелл і Дженіс Дікінсон потрапляли останнім часом найпопулярніші моделі, серед яких Кендалл Дженнер, Джіджі та Белла Хадід, та багато інших інстадівів. Втім, остання поява Джіджі на обкладинці Harper's Bazaar доводить протилежне. Наскільки вдало пройшло перетворення моделі та молодої мами на чоловіка — залишимо на суд публіки. 

Джіджі Хадід демонструє свою сутність хамелеона, показуючи найсміливіше перетворення за всю її кар'єру. 

Джіджі Хадід з'явилася на обкладинці глянцю в образі чоловіка.

26-річна модель з'явилася на обкладинці серпневого номера Harper `s Bazaar у блейзері Gucci та смугастій чоловічій сорочці того ж бренду. 

Проте, розворот cover-story виглядає зовсім по-іншому, адже у фотосесії дівчина з'являється у повноцінному драг-образі, позуючи у короткому перуці, чоловічому одязі та краватці авторства модного будинку The Row. 

І далі, запозичуючи харизму та гардероб чоловіків, Джіджі з'являється у ділових костюмах від Raf Simons and Dries Van Noten, міксуючи їх із божевільними лоферами на платформі від Loewe. 

Нова мама, яка привітала народження дочки Хай разом зі своїм бойфрендом Зейном Маліком у вересні 2020 року, також продемонструвала свій прес у вкороченій майці, одягненій під оверсайз-піджак від Jil Sander.  

Читай також: Джейсон Судейкіс вперше прокоментував причини розриву з Олівією Уайлд 

Джіджі Хадід з'явилася на обкладинці глянцю в образі чоловіка.

Під час інтерв'ю Хадід розповіла про життя 10-місячної дитини та додала, що Хай любить найбільше — природу, коней та відвідування акваріума. 

Джіджі Хадід також сказала, що їй подобається майструвати та вести щоденник. Саме цим вона займається у статусі домогосподарки, проживаючи в будинку, який вона ділить з Маликом, розташованому неподалік ферми її мами — Іоланди Хадід у Пенсільванії. 

Джіджі Хадід з'явилася на обкладинці глянцю в образі чоловіка.

«Під час вагітності у мене був один щоденник, який я називала добрим, і один, який називала поганим. Не варто сприймати так буквально, але один був саме для Хай, для моїх спогадів. Можливо, одного разу я віддам їй і поганий щоденник, щоб розуміти реальність того, що відбувається. 

Незважаючи на те, що Джіджі Хадід після вагітності вже з'являлася на показах модних будинків від Chanel до Versace і Tom Ford, Хадід не надто дбає про свій зовнішній вигляд за межами подіумів.  

“Я не витрачаю багато часу, стоячи біля дзеркала. Я чистю зуби в душі вранці. Або просто дивлюся у вікно”. 

 

Статті на тему