UA
RU

Джулія Фокс точно повторювала образи Кім Кардаш'ян ще до зустрічі з Каньє Вестом 

Редагувати переклад

Втім, таке порівняння нова дівчина Каньє Веста вважає недоречним. 

Джулія Фокс знає, що вона одягається як телезірка Кім Кардаш'ян, але вважає, що провиною всьому Каньє Вест. В останньому епізоді подкасту “Call Her Daddy” актриса “Необроблених коштовностей” поділилася безліччю подробиць про свої стосунки з репером, а також детально розповіла про те, як відбувалося повне перетворення на дівчину Веста.

Джулія Фокс точно повторювала образи Кім Кардашьян ще до зустрічі з Каньє Вестом.
 

Нагадуємо, що практично відразу після знайомства Веста та Фокс напередодні нового 2022 року чоловік запросив актрису на побачення в Нью-Йорк, де окрім романтичної вечері Джулію чекав і мейковер. На фото, зроблених професійним фотографом, видно, як Каньє Вест перетворює актрису так, ніби вона його власна лялька Барбі, яку він купив заради свого особистого задоволення. 

44-річний Вест заповнив номер готелю одягом бренду Diesel вартістю 100 000 доларів, і все для того, щоб грамотно переодягнути 32-річну Фокс на їхньому другому спільному побаченні. З того часу чоловік продовжує впливати на стиль актриси, і не соромиться особисто вибирати вміст її гардеробів, обираючи образи, які б оцінила і його колишня дружина — Кім Кардаш'ян. 

Джулія Фокс точно повторювала образи Кім Кардашьян ще до зустрічі з Каньє Вестом.

Коли ж Фокс запитали порівняння її з телемагнаткою, дівчина зізналася, що вони невдалі. 

«Ми носили схожі вбрання, про які я знала тоді, коли одягала їх. Я знала, що Кім раніше вже з'являлася у цих образах. Якщо чесно, то я вважаю, що всі повинні захоплюватися тим, як сильно Каньє вплинув на стиль Кім”, - відповіла актриса, додавши, що тепер вона стала повноправною власницею титулу “муза Каньє Веста”. 

Читай також: Ріанна продемонструвала оголений живіт у новому образі з 2000-х 

Під час кутюрного Тижня моди в Парижі Джулія Фокс пішла на вечерю з музикантом у сріблястих високих черевиках від Balenciaga, в яких раніше вже з'являлася Кім Кардаш'ян.  

Джулія Фокс точно повторювала образи Кім Кардашьян ще до зустрічі з Каньє Вестом.

Справді, Фокс показувалася в багатьох аутфітах і брендах, які свого часу любила 41-річна Кардашьян, серед яких і Balenciaga, і Rick Owens. 

Так недавно Фокс з'явилася в кутюрному корсеті, в якому раніше вже була помічена Кім Кардаш'ян. 

А Вест все продовжує постачати гардероб Фокс новими надходженнями, і навіть дарувати її друзям рідкісні fashion-екземпляри. Останнє придбання — сумка Birkin, яку Є презентував Джулії на її день народження раніше цього місяця, як і кільком її подругам. 

Незалежно від того, хто на даний момент є музою Є, можна сміливо сказати, що чоловік має певний тип дівчат. 

 

Статті на тему