UA
  RU

  Емілі Ратаковські повернулася на подіум після декретної відпустки 

  Редагувати переклад
  І одразу показала своє ідеальне тіло у бікіні. 
  
  Емілі Ратаковські повернулася на подіум після декретної відпустки.

  Статус мами анітрохи не заважає Емілі Ратаковськи демонструвати ідеальне тіло — лише за півроку, як у березні 2021 року вона народила сина Сільвестра Аполло Беара. Дівчина і раніше вже доводила, що з появою на світ дитини її тіло анітрохи не змінилося, але цього разу Емілі вирішила розставити всі крапки над i, вийшовши на подіум вперше за довгий час. 


  Емілі Ратаковські — не типова подіумна манекенниця, адже їй не вистачає й росту для того, щоб демонструвати одяг, та й будову її тіла — з пишними грудьми та рельєфним торсом, об'ємними сідницями не призначено для цієї складної, але відповідальної роботи. В один ряд з Беллою Хадід їй точно ніколи не стати, але як бікіні-модель вона ідеальна. 

  На показі останньої колекції бренду Ріанна Дикун X Fenty красуня з'явилася в окремому купальнику яскраво-пурпурового відтінку, який залишав мало місця для уяви. Кубики преса та леопардового відтінку каблуки, а також золоті аксесуари та стильні коси стали доповненням сміливого образу. 


  Читай також: Зірка "Бріджертонів" Реге Пейдж показав нову дівчину 

  Емілі Ратаковські повернулася на подіум після декретної відпустки.

  Нагадуємо, що Ратаковські народила сина Сільвестра в березні, і з того часу виставляла в інстаграмі кілька знімків у сексуальних образах, серед яких було і фото Емілі в кроп-топі, тоді як дівчина займалася грудним вигодовуванням. 


  Минулого тижня Ріанна заявила про те, що показ осінньої колекції Дикун X Fenty таки відбудеться. Зірка у прес-релізі описала шоу як “комбінацію моди, танців, музики та культової архітектури”. 

  “Шоу Savage X Fenty підкреслить найновіший асортимент стилів за допомогою тонких, але вражаючих сценічних елементів, освітлення та методів зйомки”. 

  Ратаковськи стала першою зірковою моделлю, яка підтвердила, що вона пройдеться подіумом в рамках ексцентричного представлення. Втім, вона стала не єдиною знаменитістю, яка постала в ролі героїні шоу. 

  У рамках цьогорічного показу також були помічені Джеймс Корден і Рікі Мартін. У минулому Ріанна виводила на catwalk Холзі, Нормані, Тревіса Скотти, а також моделей, серед яких були і Джіджі Хадід, і Белла Хадід, а також Демі Мур, Ліззо, Періс Хілтон та інші.   Статті на тему