UA
RU

Емма Коррін, Кім Бейсінгер та Хлоя Севіньї знялися для «іконічної» кампанії Miu Miu

Редагувати переклад
Miu Miu представляє рекламну кампанію Miu Miu Icons.
Емма Коррін, Кім Бейсінгер та Хлоя Севіньї знялися для «іконічної» кампанії Miu Miu-Фото 1

Хто є іконою? Як стають нею? Іконою може бути актриса, модель, музикантка – приклад досконалості. Так само ікона може бути набір вірувань — спосіб життя. Але ікона завжди має щось означати.

Емма Коррін, Кім Бейсінгер та Хлоя Севіньї знялися для «іконічної» кампанії Miu Miu-Фото 2

Ікони Miu Miu - це жінки: міріади жінок, які через свої образи відображають уявлення, що постійно змінюються, і ідеали моди. Жінки Miu Miu множинні: вони гурт, спільнота власними силами. Їхньою об'єднуючою рисою є абсолютна індивідуальність. Взяті із всесвітів кіно, моди та музики, ці надихаючі особи Miu Miu є різноманітними рольовими моделями, іконами для дівчат різного віку.

Емма Коррін, Кім Бейсінгер та Хлоя Севіньї знялися для «іконічної» кампанії Miu Miu-Фото 3

Рекламна кампанія бренду Miu Miu була створена завдяки творчому дуету фотографів Мерта Аласа та Маркусуа Піггота під креативним початком Кеті Гранд. Ікони модного будинку відображають і спадщину бренду, та його майбутню проекцію.

Читайт також: Королівський гамбіт: 16 модних пар чобіт на осінь-зиму 2020/21

Деякі особи надихають жінок з нової рекламної кампанії італійського модного будинку всім знайомі, з іншими бренд пропонує нам першу зустріч. Актриси Кім Бесійнгер та Хлоя Севіньї, Ду Хуан та Реффі Кессіді — всі, хто з'явився в рекламній кампанії, визначають Miu Miu як бренд із відомою естетикою та особливим духом.

Емма Коррін, Кім Бейсінгер та Хлоя Севіньї знялися для «іконічної» кампанії Miu Miu-Фото 4

Деякі із заявлених актрис вже неодноразово ставали героїнями рекламних кампаній, а ось головна надія “Корони” в особі Емми Коррін вперше постане з такою почесною місією. Дівчина, яка в хіті Нетфлікса зіграє юну принцесу Діану, дебютувала як cover-girl бренд.

Емма Коррін, Кім Бейсінгер та Хлоя Севіньї знялися для «іконічної» кампанії Miu Miu-Фото 5

Багатогранна особистість Джордан Крістін Сімон та актриса з “12 років рабства” Стормі Рід також взяли участь у зйомці. До речі, саме остання відкривала осінньо-зимовий показ Miu Miu 2020/21. Кожна з дівчат додає глибини та наповненості Всесвіту італійського бренду, як, втім, нові грані.

Емма Коррін, Кім Бейсінгер та Хлоя Севіньї знялися для «іконічної» кампанії Miu Miu-Фото 6

Нова рекламна кампанія pre-spring 2021 натхненна парадоксальностями жіночої натури, можливістю, а також бажанням дівчат трансформувати деякі грані своєї сутності за допомогою одягу, який вони носять.

Емма Коррін, Кім Бейсінгер та Хлоя Севіньї знялися для «іконічної» кампанії Miu Miu-Фото 7

Акторський склад рекламної кампанії, серед якого є і артистки, і музикантки, за своєю суттю є ключем до розуміння концепції Miu Miu – трансформації, переосмислення, жінки, які можуть бути жінками. Ці особи, які постійно перетворюються на невластиві собі образи, представляють множинність особистостей кожної жінки. По суті ці ікони Miu Miu відображають те, що ікона насправді живе в кожній жінці.

 

Статті на тему