UA
RU

Емма Уотсон із клатчем українського бренду BEVZA у спеціальному епізоді «Гаррі Поттер 20 років тому»

1 січня на екрані виходить культова франшиза Гаррі Поттер 20 років тому: повернення до Гоґвортсу. Вчора з'явилися перші кадри зі зйомок фільму, де актори вперше зустрічаються разом. У спецвипуску Емма Вотсон з'явилася в білому сукні у рубчик із чорною гіпюровою вишивкою, яку доповнила клатчем українського бренду BEVZA Mini Fan Clutch у чорному кольорі. Аксесуар виконаний у формі віяла та вперше з'явився у колекції BEVZA SS'20. Клатч ідеально вписується в елегантний образ Еммі, повторюючи форму спідниці А-силуету.

Емма Уотсон із клатчем українського бренду BEVZA у спеціальному епізоді «Гаррі Поттер 20 років тому»-Фото 1

У колекції SS22 дизайнерка бренду Світлана Бевза переосмислила форму Mini Fan Clutch, створивши виріб у міні-версії. У новій інтерпретації Mini Fan Bag доповнено атласним шнуром, що дозволяє носити виріб на плечі або кросс-боді. Mini Fan Bag вистав у жовтому та блакитному кольорі.

Емма Уотсон із клатчем українського бренду BEVZA у спеціальному епізоді «Гаррі Поттер 20 років тому»-Фото 2

Емма Уотсон із клатчем українського бренду BEVZA у спеціальному епізоді «Гаррі Поттер 20 років тому»-Фото 3

Читай також: Свято до нас приходить: Як зірки-католики відзначили Різдво 2021  

Емма Вотсон одна з багатьох знаменитостей, помічених із виробами українського бренду BEVZA. Серед шанувальниць бренду Кім Кардаш'ян, Кендал Дженнер, Белла Хадід, Емілі Ратаковські, Софі Тернер, Дакота Джонсон та інші.

Статті на тему