UA
RU

Епоха романтизму: Колекція Giambattista Valli Haute Couture весна-літо 2022

Редагувати переклад

Симбіоз минулого та майбутнього, який зустрічається у сьогоденні. 

Дизайнер модного французького будинку називає своє мистецтво повноцінним, маючи на увазі, що його клієнти можуть знайти серед його робіт абсолютно все, що їм потрібне для комфортного життя. Так, звичайно, не обов'язково, що кутюрні клієнти бренду Giambattista Valli - ті ж, що купують вироби прет-а-порте, але тяжіння до побудови мультивсесвіту лейблу точно не можна недооцінювати. 

Епоха романтизму: Колекція Giambattista Valli Haute Couture весна-літо 2022-Фото 1

Коли незадовго до показу більшість клієнтів Giambattista Valli почали один за одним дзвонити дизайнеру і говорити про те, що COVID-19 підкосив їх, чоловік зрозумів, що необхідно змінювати задуманий формат. Так, замість звичного показу на Тижні високої моди в Парижі Валлі показав fashion-фільм, в якому представив образи, скомбіновані завдяки перевагам індустріалізму та ремісництва.  

Читай також: Анатомія кутюра: Колекція Valentino Haute Couture весна-літо 2022.

І хоча сам Валлі визнає, що його бренд не такий масштабний як Dior чи CHANEL, сам він бачить у цій обставині винятково переваги. Більш того, тема жіночності, змішування епох і стилів, що постійно продовжується, дозволяє Giambattista Valli залишатися володарем титулу самого романтичного бренду.  

Свої кутюрні вбрання Валлі називає "нервовими", посилаючись на висловлювання Марселя Пруста, що підбиває підсумок того, що пацієнти із захворюваннями нервової системи - сіль Землі. 

За пишними, багатошаровими і дівочими вбраннями іноді складно розглянути складні інженерні конструкції, але нехай зір не обманює вас: кутюр Giambattista Valli не менш вражаючий, ніж у конкурентів будинку. Можливо, хтось не розуміє "багатоярусних" тортів-сукнь або образів-балонів, але така естетика Валлі, яка допомагає побачити оптимізм і веселість навіть у найпростіші часи. 

Епоха романтизму: Колекція Giambattista Valli Haute Couture весна-літо 2022-Фото 2

Епоха романтизму: Колекція Giambattista Valli Haute Couture весна-літо 2022-Фото 3

Епоха романтизму: Колекція Giambattista Valli Haute Couture весна-літо 2022-Фото 4

Епоха романтизму: Колекція Giambattista Valli Haute Couture весна-літо 2022-Фото 5

Епоха романтизму: Колекція Giambattista Valli Haute Couture весна-літо 2022-Фото 6

Епоха романтизму: Колекція Giambattista Valli Haute Couture весна-літо 2022-Фото 7

Статті на тему