UA
RU

Щорічний бал Met Gala: 50 образів минулих років

Редагувати переклад
Сьогодні, 4 травня, мав відбутися Бал Інституту костюма, але пандемія порушила всі плани. Тепер Met Gala пройде у режимі онлайн. 

Щорічний бал Met Gala: 50 образів минулих років - Фото 1

Бал Met Gala по праву вважається однією з найпрестижніших фешн-подій року. Традиційно своєю ефектністю він ставить навіть церемонію вручення премії «Оскар». До івенту готуються скрупульозно, а до списків запрошених мріють потрапити навіть селебріті, яким відкриті двері на будь-яку вечірку.

Met Gala проводиться щорічно першого понеділка травня (цього разу івент припадає на 4 травня). Найперший бал відбувся далекого 1948-го (власне, цього року було засновано і сам Інститут костюма). Дрес-код вечірки постійно змінюється: гості фантазували на теми «Руки та машина: мода в епоху сучасних технологій», «Божественні тіла: мода та католицька уява», «Шепіт Китаю: казки Сходу в мистецтві, кіно та моді», раніше згадували класичну моду, а ще раніше – панк-культуру.

Читайте також: КИМ КАРДАШ'ЯН РОЗКРИЛА СЕКРЕТ СВОЄЇ ТОНКОЇ ТАЛІЇ НА MET GALA

Щороку на червону доріжку Балу Інституту костюма запрошуються дизайнери та їх знамениті музи, одягнені в останні твори модних Будинків. Для всіх інших вартість квитка на Met Gala складає $ 25 тисяч. При цьому за день до свята купити квиток практично неможливо: бажаючих відвідати яскраву подію виявляється не так уже й мало.

Цього року темою балу стала About Time: Fashion and Duration (Про час: мода і тривалість).

Згадуємо найкращі образи за минулі роки:

[mc_gallery id=592827]

Статті на тему