UA
RU

Порцелянова прикраса THE SEEDS від Lake Studio

Редагувати переклад

Lake Studio продовжують ювелірну експансію та представляють лінійку прикрас із колекції THE SEEDS. Вона створена в колаборації із сучасною британською художницею Ксенією Бусаловою, яка спеціалізується на роботі з порцеляною. Особливість колекції в тому, що для її створення використовуються реальні квіти та рослини. Картопля і ялівець з лондонських парків стають основою для майбутніх арт-об'єктів: брошок, сережок та кольє.

«Ми вибирали рослини, які нам подобалися, покривали рідкою порцеляною, глазур'ю з кольоровим пігментом та перламутром, а потім запікали у промислових печах. При цій технології від високих температур сама рослина згоряє, утворюючи порожній простір усередині виробу. Завдяки цьому прикраси виходять масивними та яскравими, але при цьому дуже легкими», — розповідають Ксенія та Анастасія.

Порцелянова прикраса THE SEEDS від Lake Studio-Фото 1

Порцелянова прикраса THE SEEDS від Lake Studio-Фото 2

Порцелянова прикраса THE SEEDS від Lake Studio-Фото 3

Читай також: Міжнародний фестиваль клаптикового щастя

Вироби прикрашені мазками золота, а як фурнітура використані шовкові шнурки та позолочена латунь. Ще один прийом, використаний у колекції — фарфор, що імітує натуральні перли. Прикраси представлені в білому та чорному кольорах із вкрапленнями інших відтінків.

Іконічні для бренду артишоки також є ювелірними виробами. Оскільки розміри квітки не дозволяють створити функціональні прикраси з реальних рослин, фарфорові артишоки виготовлені вручну.

Порцелянова прикраса THE SEEDS від Lake Studio-Фото 4

Порцелянова прикраса THE SEEDS від Lake Studio-Фото 5

Порцелянова прикраса THE SEEDS від Lake Studio-Фото 6

Порцелянова прикраса THE SEEDS від Lake Studio-Фото 7

Порцелянова прикраса THE SEEDS від Lake Studio-Фото 8

У лінійці прикрас THE SEEDS представлені сережки, брошки, кільця, прикраси для волосся та намисто. Багато предметів, наприклад, кольє - трансформери: їх можна носити на різний манер, у тому числі і як пояс. Колекція доступна онлайн та в шоурумі бренду.

Статті на тему