UA
  RU

  Fashion-огляд: Головні тренди streetstyle на Тижні моди в Нью-Йорку зима 2021

  Редагувати переклад
  Без ексцентрики та яскравих аксесуарів мешканців країни великих можливостей уявити неможливо.
  Fashion-огляд: Головні тренди streetstyle на Тижні моди в Нью-Йорку зима 2021-Фото 1

  info@imaxtree.com

  Складно знайти інший настільки різноманітний, живий і вируючий життям мегаполіс. Нью-Йорк – Мекка художників, скульпторів, модельєрів, моделей та звичайно фешіоніст. Якщо хочеш запам'ятатись, то обов'язково потрібно відшукати свій власний стиль. Він повинен відрізняти вас від інших співвітчизників, бути унікальним, неповторним. Якщо подібні заяви досі звучать для вас як химерні поєднання з красивих епітетів, пропонуємо на власні очі переконатися, що оригінальність у вашій крові. На прикладі гостей Тижня моди в Нью-Йорку сезону «осінь-зима» 2021/22 вчимося знаходити автентичність у рамках актуальних тенденцій.

  Fashion-огляд: Головні тренди streetstyle на Тижні моди в Нью-Йорку зима 2021-Фото 2

  info@imaxtree.com

  Granny-style

  Більше неактуально орієнтуватися на стиль ваших мам. І навіть гардероб ваших юних батьків не зможе допомогти в освоєнні нових трендів. Вироби часів молодості ваших бабусь – той ідеал, який варто орієнтуватися. Якщо косинки робітниць колгоспу більше не задовольняють ваших живих інтересів та бурхливої ​​фантазії, то, можливо, стьобаний тренч у рустикальному дусі – те, що допоможе розставити всі крапки над i у вашому ретро-натхненні.

  Fashion-огляд: Головні тренди streetstyle на Тижні моди в Нью-Йорку зима 2021-Фото 3

  info@imaxtree.com

  Парний look

  Одягатися відповідно до смаків вашої другої половинки – не пристосування та не втрата своєї індивідуальності. Це пошук особливої ​​естетики, яка зможе за допомогою візуальних ознак охарактеризувати суть вашої пари. Гобеленові деталі на аксесуарах та пальто з відповідної тканини – вибір нью-йоркських модників.

  Fashion-огляд: Головні тренди streetstyle на Тижні моди в Нью-Йорку зима 2021-Фото 4

  info@imaxtree.com

  кислота

  Не слід соромитися виплескувати свої емоції за допомогою одягу. Якщо душа вимагає свята, а зробити особливими хочеться не тільки «червоні дні календаря», а й рядові, то немає нічого простішого, ніж вибрати образ відповідно до настрою. Кислотні відтінки, об'ємні силуети та егоцентричні аксесуари у вигляді окулярів, які зможуть убезпечити вас від наполегливих поглядів критиків.

  Читай також: Принц Вільям засмучений поведінкою свого брата по відношенню до королеви Єлизавети II

  Fashion-огляд: Головні тренди streetstyle на Тижні моди в Нью-Йорку зима 2021-Фото 5

  info@imaxtree.com

  Ексцентрична галеристка

  Нью-Йорк славиться своїми художніми галереями та музеями, а також людьми, які вміють переносити свою любов до сучасних полотен у гардероб. Якщо босоніжки з акцентними шкарпетками навіть десятиліття популярності здаються вам занадто ексцентричними, зверніть увагу на актуальний варіант використання шовкової сукні-комбінації. В особі структурної водолазки воно набуває вірного спільника для ваших модних перемог.

  Fashion-огляд: Головні тренди streetstyle на Тижні моди в Нью-Йорку зима 2021-Фото 6

  info@imaxtree.com

  Студентка коледжу

  Ні, йдеться не про стиль «преппі», як ви могли справедливо подумати, а про естетику справжнісіньких гіків. Їхній автентичний стиль, придуманий задовго до появи окремого сегменту в модній індустрії, беруть на озброєння сучасні бренди. Кеди, светр, ніби з чоловічого плеча з ugly-принтом та актуальні джинси з дірками – виглядати як ботан навіть почесно.

  Fashion-огляд: Головні тренди streetstyle на Тижні моди в Нью-Йорку зима 2021-Фото 7

  info@imaxtree.com

  Монолук

  Здивувати нас, затятих фешіоніст, однотонними образами вже не можна. Навіть луки, створені у межах однієї естетики чи матерії, більше вважаються чимось особливим. Втім, на монообрази з екошкіри ми рекомендували б звернути вашу увагу. Робіть ставку на строгі лінії та мінімалістичний крій – трендового матеріалу буде достатньо, щоб привернути увагу до своєї персони.

  Fashion-огляд: Головні тренди streetstyle на Тижні моди в Нью-Йорку зима 2021-Фото 8

  info@imaxtree.com

  Ширше кльош

  Жителям Нью-Йорка не можна відмовити в умінні саркастично дивитися на життя, висміюючи і його реалії та навіть власні недоліки. Проте в унікальному поєднанні активної життєвої позиції та любові до всіляких форм гумору полягає їхня сила. Широкі джинси-палаццо поєднувати слід з не менш об'ємними худорлявими і знову модними бомберами.

  Fashion-огляд: Головні тренди streetstyle на Тижні моди в Нью-Йорку зима 2021-Фото 9

  info@imaxtree.com

  Помірна маскулінність

  Багато хто помилково вважає, що одягатися в чоловічому стилі означає брати абсолютно все без розбору деталі гардеробу їхніх других половинок. Якщо не хочете виглядати занадто гротескно і навіть карикатурно, треба діяти з толком і розстановкою. Так, наприклад, укорочені штани прямого крою необхідно комбінувати з феміністично налаштованою водолазкою, а доповнювати дует елементами з андрогінним характером.

   

  Статті на тему