UA
RU

Festive chic: різдвяна зйомка Lake Studio та OBERIG JEWELRY

Редагувати переклад
Дизайнери Lake Studio пропонують провести зимові свята в атмосфері затишку, що не виключає спалахів яскравих вечірок. Бренд представив різдвяну капсулу шовкових піжам, які, на думку Анастасії Рябоконь и Олесі Кононова, стануть найкращим тотал-цибулею для всіх зимових святкувань.
lake studio 6

Lake Studio

lake studio 2

Образи доповнені прикрасами ювелірного бренду OBERIG JEWELRY. У поєднанні з шовком та оригінальними принтами вишукані прикраси завершують образ та надають ще більшого відчуття свята.

lake studio 5

lake studio 9

lake studio 7
 

"Піжамні" образи універсальні: підійдуть однаково добре і для затишного вечора будинку з келихом вина, і для галасливої ​​вечірки - у поєднанні з туфлями на шпильці та червоною помадою, - каже Анастасія Рябоконь. — Різноманітність принтів дозволяє кожному підібрати для себе відтінок та близьку тематику.

lake studio 8

lake studio 3

До лімітованої колекції увійшли дев'ять знакових принтів із колекцій минулих сезонів. Серед них — курочки Петра Марковича, орнаменти з дівчат-купальниць, квітки чорнобривця та грона ожини, воїни-самураї та, звичайно ж, іконічні для марки артишоки. Піжами скроєні в улюбленій для бренду східній естетиці, з коміром-стійкою та на зав'язках замість гудзиків. Реліз замислювався як сентиментальна для шанувальників марки ретроспектива її колекцій.

Фото надала прес-служба

Читайте також: Артпроект «Діабет не вирок»

Статті на тему