UA
RU

Фібі Файло відкрила сайт для реєстрації

Редагувати переклад

Дизайнерка Фібі Файло перед поверненням у моду запустила сайт. Phoebephilo.com активний і відкритий для реєстрації. 

Фібі Файло повертається у моду

У лютому з’явилася новина, на яку давно чекали любителі моди. Фібі Файло заявила про своє повернення. Дизайнерка розповіла, що її перша колекція під власним брендом буде доступна на сайті phoebephilo.com у вересні 2023 року. А також пообіцяла відкрити реєстрацію на сайті у липні. 

Фібі Файло відкрила сайт для реєстрації-Фото 2

Сьогодні в Instagram Фібі Файло було опубліковано новий допис про те, що сайт phoebephilo.com відтепер відкритий для реєстрації. На першій сторінці сайту гості бачать надпис:

«Зареєструйтеся тут, щоб отримувати новини та подальші оновлення».

Далі треба ввести своє ім’я, прізвище і електронну адресу. Потім перейти за посиланням, що прийде на пошту. Після підтвердження реєстрації з’являються слова подяки і запевнення, що чекатимуть на зв’язок. Повністю сайт запрацює вже восени, коли дизайнерка випустить першу колекцію. Очікується, що до неї увійдуть одяг, вироби зі шкіри, взуття, окуляри, ювелірні прикраси. 

Фібі Файло навчалася в лондонському коледжі мистецтва та дизайну Central Saint Martins. Працювала в Chloé, але найбільш відома своєю роботою у Céline. Вона омолодила французький Модний дім і зробила Céline одним із найбажаніших брендів. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Phoebe Philo

Читайте також: ГАБРІЕЛА ХЕРСТ ЙДЕ З CHLOÉ

Статті на тему