UA
RU

Фінальний штрих: 8 трендових прикрас зими 2019

Редагувати переклад
Жодний образ не можна вважати довершеним, без цих маленьких, але таких важливих деталей.

Масивні виразні речі, на які важко не звернути увагу, чи ледь помітні мінімалістичні прикраси? Натуральне необроблене каміння чи тендітні перли? Ціла «в'язанка» переплетених між собою круглих сережок чи одна-єдина сережка-каф, що здатна повністю змінити весь образ? Ця зима несе з собою найрізноманітніші, іноді буквально протилежні тренди на прикраси. Все, що лишається, зробити свій вибір. А ми в цьому поможемо завдяки зйомці, в якій редакція Marie Claire та проект «Всі. Свої» демонструють найстильніші прикраси сезону.

Statement-сережки

Є речі, про які кажуть, що вони кажуть самі про себе. Проте, коли йдеться про тренд statement-прикрас, то вони не просто говорять, а буквально проголошують сміливо та відверто про впевненість та оригінальність своєї володарки. Зазвичай такі прикраси великі за розміром, неординарні за дизайном, а ще вирізняються незвичною фактурою та матеріалами. Подібні прикраси можуть бути однаково доречні як для вечірнього, так і для повсякденного вбрання. Але це – яскравий акцент образу, тому одяг краще добирати стримувань, однотонний, лаконічний, аби, по-перше, не перевантажити look, а по-іншому – щоби прикраса не «загубилася» на надто яскравому тлі.

Фінальний штрих: 8 трендових прикрас зими 2019-Фото 1

Сережки бренду Lita Jewelry: зріз агату та перлини, латунь у позолоті.

Мінімалістичні каблучки

Сьогодні найактуальніші прикраси представлені полярними трендами: з одного боку – масивні, виразні речі, а з іншого – лаконічні мінімалістичні вироби. Зокрема – тоненькі каблучки зі срібла. Проте, мінімалістичні – не означає непомітні. Такі каблучки, що підкреслюють витонченість долоні та пальців, можуть вирізнятися оригінальним дизайном. Наприклад, набори каблучок, які носять на різних фалангах, каблучки в геометричному стилі без вставок чи мінімалістичні каблучки, з'єднані дуже актуальними зараз цепочками. 

Читайте також: РІАННА ПРИСВЯТИЛА КОЛЕКЦІЮ КРАШЕНЬ КРАСІ ТЕМНОКОЖИХ ЖІНОК

Фінальний штрих: 8 трендових прикрас зими 2019-Фото 2

Срібні каблучки від бренду MAGA з цепочкою

Сережки хула-хупі

Є тренди нові, а є – вічні. Ну чи майже вічні – такі, як сережки кільця чи хула-хупи. Вони увійшли в моду в середині ХХ століття – і з тих пір фактично нікуди не зникали. Новий виток їхньої популярності припав на початок 2000-х, а зараз, здається, почалася вже третя – і дуже масштабна – хвиля. Хула-хупи доповнюють найактуальніші street-style образи, і однаково добре пасують як до речей у спортивному стилі, так і до кежуал чи концептуальних урбаністичних образів. У тренді класичні мінімалістичні круглі сережки та їх різноманітні варіації: наприклад, моносережки, або – ціла «в'язанка» хула-хупів різного розміру, з'єднаних між собою.

Фінальний штрих: 8 трендових прикрас зими 2019-Фото 3

Сережки хула-хупі від бренду MAGA

Прикраси оригінальної форми

Тренд на подібні прикраси пов'язаний з популярністю фентезі-серіалів – на зразок «Грі престолів» або зовсім нового «Карнівал Роу» з моделлю Карою Делевінь в одній з головних ролей. Так чи інакше, але сьогодні обрати собі фентезійне бус або сережки дивної форми з яскравим декором зі стразів може будь-яка дівчина. І носити їх у повсякденній житті. Але щоб виглядати доречно і не загратися в чарівну фею, варто дотримуватися того самого правила, що й у випадку statement-прикрас: доповнювати ними лаконічний образ. Проте фентезійні прикраси все ж таки дозволяють більше свободи: наприклад, ними можна доповнити образ у стилі бохо, або у стилі готичної принцеси, який, до речі, цієї зими знову актуальний

Фінальний штрих: 8 трендових прикрас зими 2019-Фото 4

Сережки від бренду Guash

Необуржуазні перли

Тріумфальне повернення перлів відбулося минулого року, коли вони з'явилися буквально всюди: дизайнери використовували їх навіть для оздоблення одягу та сумок – що вже казати про прикраси. Сьогодні перли відбивають тренд на романтизм і необуржуазний настрій. Прикраси з перлами завжди виглядають дещо вінтажними та богемними та задають відповідний настрій навіть повсякденній офісній цибулі.

Читайте також: 15 БАЗОВИХ РЕЧІВ ДЛЯ КОМАРНИЦЬ МІНІМАЛІЗМУ

Фінальний штрих: 8 трендових прикрас зими 2019-Фото 5

Сережки з перлами від бренду Miracle

Ожерелья-цепи

Це чи не найгарячіший street-style тренд. А ще – чи не найзручніший для тих, хто змушений дотримуватися дресс-коду, проте бажає виділятися. Масивні бусы-цепи дуже природно доповнюють офісний гардероб: вони пасують до лаконічних жакетів, білих сорочок, суконь-футлярів, надаючи образу яскравості та виразності, і вигідно підкреслюють зону ключиць та декольте.

Фінальний штрих: 8 трендових прикрас зими 2019-Фото 6

Бусы-цепь від бренду Fox Jewelry

Кафі

Прикраси, що кріпляться до уха, носа чи навіть губи не вимагають проколу і відомі ще з годин античності. Також кафі – традиційні прикраси деяких народів Сходу та Африки. Їхня сучасна популярність у всьому світі зумовлюється, зокрема, глобальним трендом на екологічність та повернення до витоків. Якщо бажаєте використовувати каф як сережку, то пам'ятайте, що така річ має бути одна: друге вухо можна залишити без нічого або прикрасити ледь помітною сережкою-«гвоздиком». Також дизайнери рекомендують носити сережки-кафі з зачісками на один бік: вони акцентують прикрасу та надають образу цікавої асиметрії.

Фінальний штрих: 8 трендових прикрас зими 2019-Фото 7

Сережки від бренду MAGA; каф від бренду DARI JEWELRY

Натуральне каміння

Натуральне каміння – відлуння того самого тренду на природність, про який йшлося вище. Такі речі підкреслюють жіночність і стають яскравими акцентами образу. Вже кілька років поспіль дизайнери авторських прикрас віддають перевагу використанню необробленого каміння: не змінюють, а лише підкреслюють його природні фактури та кольори. 

Фінальний штрих: 8 трендових прикрас зими 2019-Фото 8

Браслет із натуральним камінням від бренду Lita Jewelry

Усі ці та набагато більше оригінальних виробів можна буде знайти вже цими вихідними, 9 та 10 листопада, у Києві, на Десятинній, 12. На другому поверсі локації проект «Всі. Свої» проведе Маркет прикрас, що збере 50 учасників, які представлятимуть найрізноманітніші авторські речі з різних матеріалів. Маркет прикрас буде відбуватися одночасно з Трикотажний маркет, де 150 найкращих українських брендів представлятимуть жіночий та чоловічий одяг, а також взуття, сумки, білизну та аксесуари.

Фотограф: Данило Кайстро

Стіліст: Наталія Луста

Продюсер: Ганна Горкун

Модель: Марта Марчак

Макіяж та зачіска: Дар'я Скоблінська

Статті на тему