UA
RU

FROM UKRAINE TO THE WORLD: ювелірний дім SOVA презентував новий міжнародний сайт

Редагувати переклад

У липні ювелірний дім SOVA запустив новий сайт з розширеними можливостями та оновленим дизайном. 

 

 

Новий сайт став інтерактивним та значно швидшим. Тепер перегляд каталогу прикрас нагадує стрічку Instagram. До того ж, на сайті з'явилася функція фешн гіда - Відтепер можна просто натиснути на фото та побачити всі прикраси, які одягнені на моделі, легко змінювати колір золота та переглядати вироби з обраної колекції. Клієнти можуть переглянути новий ТОП прикрас за популярністю, який буде оновлюватися щотижня. Також на сайті з'явилася нова рубрика “Надихайся”, де швидко можна знайти образи із прикрасами SOVA від українських інфлюенсерів. Варто відзначити обновлений дизайн, спрощену навігацію по сайту, новинам компанії, інтуїтивно зрозумілий пошук прикрас.

FROM UKRAINE TO THE WORLD: ювелірний дім SOVA презентував новий міжнародний сайт-Фото 1

“Запуск нового сайту SOVA  планувався як логічний розвиток e-commerce.

Обновлений сайт використовує прогресивні фреймворки та дозволяє нам активно масштабуватися. Дизайн був повністю обновлений, акцент був зроблений на простоті взаємодії та швидкості роботи.

 

При релізі було запущено новий функціонал та закладено кроки для майбутніх змін, яких планується дуже багато. Вже незабаром наші клієнти обов'язково їх зустрітимуть. Ми не припиняємо удосконалення та розробку, адже віримо у ЗСУ та Україну”, - говорити Андрій Онопрієнко, e-commerce директор SOVA 

 

Незабаром на платформі нового сайту SOVA запустити свій Журнал. Тепер це буде не просто розділ новин компанії, а фешн ком'юніті з постійними рубриками, запрошеними редакторами, стилістами, підбірками та інтерв'ю.