UA
  RU

  Гардероб у стилі хюге: Наймодніший образ осені 2020 для роботи в офісі

  Редагувати переклад
  "Трудове" поєднання вінтажу та comfort-fashion. 
  
  Гардероб у стилі хюге: Наймодніший образ осені 2020 для роботи в офісі-Фото 1

  Меттью Бродерік у фільмі «Ферріс Бьюллер бере вихідний»

  За останні кілька років скандинавська культура стала найбагатшим джерелом натхнення у всіх галузях нашого життя. Ми намагаємося думати у правилах датського С…СОРіРіРµ, відчувати себе в рамках шведського стереотипу лагом, а також поводитись як справжні носії характерної риси фінів сису. Якщо з хюгге, тобто відчуттям абсолютного щастя, що досягається завдяки комбінації комфорту і милих дрібниць, нам у принципі все зрозуміло, інші терміни представляють широкий простір для вивчення. 


  Втім, ви напевно вже гадаєте, до чого цей наш короткий екскурс в історію скандинавського менталітету. Розкриваємо всі карти: саме стиль жителів північних широт на сьогоднішній день представляє найбільший наш інтерес з точки зору модної індустрії. Образи streetstyle-хронік Копенгагена вже давно розглядають з більшим інтересом, ніж аналогічні нариси про уподобання модників Нью-Йорка або Мілана. На хвилі пандемічних настроїв люди все більше звертаються до простого та зрозумілого одягу, нехай і не позбавленого символічних рис елітарності.  

  Гардероб у стилі хюге: Наймодніший образ осені 2020 для роботи в офісі-Фото 2


  Сьогодні під наш приціл потрапляє один із найрозтиражованіших образів в Інстаграмі на осінь 2020. Приглядатися до затишних в'язаних жилет модниці почали ще влітку, але тоді подібний сплеск уваги до вовняних виробів здавався дещо передчасним. Саме зараз, коли ходити у светрах здається надто банальним, а одними сорочками вже обійтися не можна, настає час стильних комбінацій, в яких особливо приємно з'являтиметься на роботі. 

  Гардероб у стилі хюге: Наймодніший образ осені 2020 для роботи в офісі-Фото 3

  Читай також: BALENCIAGA та VIBRAM представили нову модель в'язаних кросівок з пальцями


  Офісна мода – складна та багаторівнева система, зрозуміти яку часом неможливо навіть після 20 років існування в рамках дрес-коду. Як визначити, яка довжина спідниці є ще підходящою, а яка здається занадто екстремальною? Які прикраси можуть викликати подив у товаришів по службі, а які щире схвалення? З комбінацією в'язаного жилета та сорочки, а для найсміливіших навіть існують варіанти з футболками, подібного колапсу не відбудеться. 

  Гардероб у стилі хюге: Наймодніший образ осені 2020 для роботи в офісі-Фото 4

  Наймодніший образ осені 2020 року складається з двох ключових акцентів, але він обов'язково повинен доповнюватися відповідним низом. Так, для офісного образу джинси кльош або навіть мегаактуальні слоучі будуть дуже доречними. Вони дещо знизять снобістський характер аристократичної комбінації, адже асоціацій із класикою британського благородства все одно не уникнути. Можете поекспериментувати з міді-спідницями – за їх допомогою ви наголосите на вашому небажанні ігнорувати традиційний символізм англійського міксу.    Гардероб у стилі хюге: Наймодніший образ осені 2020 для роботи в офісі-Фото 5

  Читай також: Тімоті Шаламе вперше прокоментував скандальні фото з дочкою Джонні Деппа


  Якщо ви підбираєте образ для комфортних осінніх прогулянок, то можете розслабитися, забути про правила, і одягнути в'язану жилетку з сорочкою в комбінації з міні-спідницею або шортами. Додайте образу нотку гранжу за допомогою актуальних восени 2020 черевиків на грубій підошві, або вдягніть класичні кеди. 

  Гардероб у стилі хюге: Наймодніший образ осені 2020 для роботи в офісі-Фото 6

  Також необхідно особливу увагу приділити прикрасам, адже вони можуть вивести ваш образ із рангу "претенціозного снобізму" на ступінь "актуального вінтажу". Виглядати не надто навмисне, більш розслаблено і комфортно - те, чого прагне більшість модниць. Медальйонами на довгих ремінцях або масивними ланцюгами ви ніби доносите за допомогою одягу ту думку, що вам відомі витоки крутого тренду, але виглядати надто зарозуміло не входить у ваші плани. 


  Консерватизм стилю преппі став знаковою деталь естетики модного будинку Ральфа Лорена, який спочатку поставив собі завдання створювати одяг для вищого класу американців. Для тих, кому так хотілося продемонструвати свій стан, але при цьому позбутися кітчевих та вульгарних епітетів. Чи існує в Америці аристократія? Спірне питання, для вивчення якого потрібно набагато більше інформації, ніж аналіз найстильнішого образу на осінь 2020. Але як би там не було, а саме подібний мікс закликає до того бажання здаватися кращим за реальне себе, яке є в кожному з нас.  

  Статті на тему