Edit page title Гардероб Вів’єн Вествуд продадуть на аукціоні
Edit meta description Деякі речі з гардеробу Вів'єн Вествуд продадуть на аукціоні Christie's у Лондоні цього червня. На торги виставлено близько 200 предметів.

Close edit interface
UA
RU

Гардероб Вів’єн Вествуд продадуть на аукціоні

Деякі речі з особистого гардеробу Вів’єн Вествуд продадуть на аукціоні Christie’s у Лондоні цього червня. На торги виставлено близько 200 предметів. 

Гардероб Вів'єн Вествуд продадуть на аукціоні-Фото 1

Цього червня на аукціоні Christie’s у Лондоні продаватимуть речі з особистого гардеробу британської дизайнерки Вів’єн Вествуд. На торги виставлено близько 200 предметів. Це одяг, ювелірні вироби та аксесуари. Тут представлені найвідоміші моделі Vivienne Westwood. Серед речей — пишний корсет у стилі 18-го століття з шовкової тафти у комплекті зі спідницею, а також речі з колекції Propaganda.

Гардероб дизайнерки продаватимуть на двох аукціонах. По-перше, на прямому продажу 25 червня у Лондоні. По-друге, на онлайн-аукціоні 14-28 червня. Також у штаб-квартирі Christie’s пройде виставка, на якій будуть представлені лоти. Вона триватиме з 14 по 24 червня. Вхід на виставку вільний. Кошти, зібрані на аукціоні, підуть організаціям, які підтримувала Вів’єн Вествуд. Це The Vivienne Foundation, Amnesty International, Greenpeace і Médecins Sans Frontières.

Вів'єн Вествуд померлау 2022 році у віці 81 року. Дизайнерку називають «королевою панка». Вона була першою, хто ввів естетику панка у високу моду. Вествуд поєднувала цей стиль з елементами історичного костюма і військового одягу. Лоти на аукціоні Christie’s знаменують значні моменти у кар’єрі дизайнерки та у її особистому житті.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Christie's

Читайте також: GUCCI ПОКАЖУТЬ КРУЇЗНУ КОЛЕКЦІЮ В ЛОНДОНСЬКІЙ ГАЛЕРЕЇ TATE MODERN

Статті на тему