german продовжує лінійку core: бренд презентував summer edition

Літо – це час, коли хочеться відкинути все зайве та насолоджуватись красою. Мінімум напруження та одягу, максимум комфорту та насолоди. Такий запит здатна задовольнити нова лінійка бренду german.core – продовжуючи наратив відмови від візуального шуму, літня колекція втілює у собі основні правила стильної бази.

german продовжує лінійку core: бренд презентував summer edition-Фото 1

До german.core. summer edition увійшло майже півсотні айтемів, що здатні задовольнити різнохарактерні потреби: футболки, лонгсліви з вирізами, майки-боді, костюми, кімоно, шорти, сукні та спідниці різнопланового стилю. Актуальні зараз модні тенденції german. переосмислив, запропонувавши власну інтерпретацію у дусі бренду.

german продовжує лінійку core: бренд презентував summer edition-Фото 2

Одяг виконаний у базових кольорах: лідирують чорний, білий та бежевий. Вбрання не обтяжене зайвими декоративними елементами або складним кроєм – бренд зосередив свою увагу на зручності, створивши одяг, що легко інтегрувати у вже наявний гардероб. Наявність різних довжин або форматів оверсайз продовжує наратив комфорту вибору того, що пасує саме вам – не відмовляючись від власних преференцій на користь тимчасового тренду.

german продовжує лінійку core: бренд презентував summer edition-Фото 3

german продовжує лінійку core: бренд презентував summer edition-Фото 4

Колекція включає розміри від XS до XL, у якості матеріалів german використав здебільшого 100% бавовну, котра відзначається особливою щільністю, а отже – довговічністю.

german. — це маніфест про самоідентичність. Створюємо одяг, який не заважає бути собою. Не диктують приводи, звільнюють від формальностей. german. не нав‘язує. Не говорить за вас. Залишає місце для вашого слова. german. про свободу. Вашу свободу.

Статті на тему