UA
RU

Givenchy залишилися без креативного директора - Клер Вейт Келлер покинула цю посаду

Редагувати переклад
Французький модний Дім Givenchy повідомив про припинення роботи з Клером Уейтом Келлером. Британський дизайнер упродовж трьох років створювала колекції для цього бренду, але дія її контракту завершилася. 
Givenchy залишилися без креативного директора - Клер Вейт Келлер покинула цей пост-фото 1

@givenchyofficial

Співпраця з Будинком Givenchy Клер Вейт Келлер розпочала у березні 2017 року. До цього вона вже заробила собі бездоганну репутацію у модному світі. 

Клер починала у 1990-х на позиції дизайнера в Calvin Klein – рекрутери бренду тоді так вразили її випускний колекцією у лондонському Королівському коледжі мистецтв, що одразу ж запропонували молодому дизайнеру посаду та переїзд до Нью-Йорку. Потім вона перейшла до Ralph Lauren, де на позиції вже старшого дизайнера запускала Purple Label – лінію чоловічого одягу. 

Givenchy залишилися без креативного директора - Клер Вейт Келлер покинула цей пост-фото 2

Після цього Клер Уейт Келлер п'ять років працювала старшим дизайнером у Gucci, а ось у 2005 році вперше очолила бренд – їй запропонували посаду креативного директора у Pringle of Schotland. Дизайнеру вдалося практично відродити старий шотландський бренд - можливо, тому що в ДНК марки був трикотаж, а це саме той матеріал, до якого Клер, за її визнанням, з дитинства мала найбільший інтерес.

Через шість років Уейт Келлер переманили з Pringle of Schotland до Chloe. Саме вона додала цьому бренду такого пізнаваного сьогодні богемного настрою. А в 2017 році Клер прийняла новий виклик і підписала контракт з Givenchy.

Змінивши на цій посаді любителя зухвалих випадів та похмурої романтики Рікардо Тиші, Уейт Келлер помітно «заспокоїла» колекції Givenchy, додавши в них більше стриманості та графічності. Найпомітнішим її досягненням на позиції креативного директора цього Будинку стало, звісно, ​​створення весільної сукні Меган Маркл. 

Givenchy залишилися без креативного директора - Клер Вейт Келлер покинула цей пост-фото 3

Клер Вейт Келлер взагалі потоваришувала з акторкою і створювала для її виходів у статусі тоді ще герцогині бездоганні образи, які навіть найзатятіші хейтери Меган Маркл не могли розритикувати.

Також Клер Вейт Келлер працювала над образами для виходів у світ Шарліз Терон, Руні Мари, Галь Гадот, Аріани Гранде, Ріанни та інших топових селебріті. За три роки їй вдалося сформувати стриманий, але при цьому безумовно відомий стиль оновленого Givenchy.

Givenchy залишилися без креативного директора - Клер Вейт Келлер покинула цей пост-фото 4

Як зазначила у своєму прощальному посту у Instagram Клер Уейт Келлер, для неї стало великою честю бути першою жінкою на посаді креативного директора Givenchy і привнести до цього бренду нове життя. Але тепер для дизайнера «настав час закривати цей розділ».

У свою чергу керівники Будинку з конгломерату LVMH подякували дизайнеру за те, що під її керівництвом посилився зв'язок Givenchy з тими основами, які були закладені в бренд його творцем Юбером де Живанші, та побажали успіхів у нових етапах творчості.  

Статті на тему