Edit page title Головні тренди літа 2017
Edit meta description Що має найбільшу популярність у користувачів ресурсу? Клітина гінгем Ретро-принт отримав друге життя у 2017 році. Можна навіть оповідь

Close edit interface
UA
RU

Головні тренди літа 2017

Редагувати переклад

Що має найбільшу популярність у користувачів ресурсу?

літні тренди 2018

Клітина гінгем

Ретро-принт отримав друге життя у 2017 році. Можна навіть сказати, що він потіснив "вічний" квітковий мотив. Дрібна клітина підходить усім без винятку, а, при правильно підібраних аксесуарах, може виглядати по-різному.

літні тренди 2017

Хутряні шльопанці

Серед модних критиків досі точиться суперечка: жити цьому тренду чи померти. Головне, що модники у всьому світі дають хутряним шльопанцям шанс на життя. Наша порада: якщо ви шаленієте від цього неоднозначного тренду, зробіть акцент виключно на ньому і не перевантажуйте образ зайвими деталями.

Читайте також: Тренд сезону: з чим носити хутряні шльопанці

літні тренди 2017

Відрядний купальник

Здається, з кожним новим сезоном ця тенденція набирає та набирає обертів. Тепер ви не можете називатися фешіоністою, якщо у вашому літньому гардеробі немає відрядного купальника. На щастя, він добре маскує недоліки фігури, тому мало комусь не підходить.

літні тренди 2017

бандана

Ще один цікавий камбек. Ми впевнено заявляємо, що бандана це новий чокер. Цей аксесуар є ідеальним для тих, хто приділяє особливу увагу деталям. Ви можете пов'язувати її на шию, руку, кисть, ногу ... та куди завгодно!

Читайте також: Справа в капелюсі: трендові головні убори цього літа

літні тренди 2017

Солом'яна сумка

І це ми вже встигли побачити і ганьбити, але 2017 підносить нам сюрпризи — звичайної солом'яної сумки недостатньо для повного щастя. Помпони, суміші текстур, вплетені стрічки, ігри з формами – тільки жодної лаконічності!

літні тренди 2017

кепі

Бейсболки та федори залишилися в минулому. Ласкаво просимо, кепі! Хуліганські, маскулінні, рокерські — ці головні убори хоч і нагадують нам про вологу та дощову осінь, але ідеально вписуються в реалії літа 2017.

Джерело фото: Pinterest

Статті по темі:

8 головних модних трендів цього літа

10 літніх образів Селени Гомес у бікіні

В яке взуття варто інвестувати в середині літа

Статті на тему