UA
  RU

  Головний колір осені за версією Pantone

  Редагувати переклад
  Дар'я Згурська розмірковує про те, що означає такий вибір інституту кольору і наводить приклади, як вводити його до свого гардеробу. 

  Міжнародний інститут кольору Pantone визначив "головний колір року". Провівши аналіз та склавши власний рейтинг, внаслідок спостереження за тижнями моди, зірками стрітсталу та глобальними тенденціями у світі, винесли вердикт на користь класичного синього Pantone 19-4052 Classic Blue. Шляхетний, стриманий і водночас голосно заявляє себе, самодостатній — таким є Classic Blue. Як стверджує виконавчий директор інституту Pantone Леатрс Асман — у темно-синьому кольорі закладено глибинний сенс, що відображає прагнення сучасного суспільства до надійного стабільного миру та спокою. З теоретичною частиною розібралися, тепер поговоримо про практику. З чим і як носити цей актуальний синій?


  Головний колір осені за версією Pantone-Фото.
  Темно-синій тотал цибулю

  Однозначно безпрограшно виглядатиме темно-синій тотал. Він допоможе створити вам максимально трендовий образ, при цьому виглядатиме дорого та елегантно. Варто відзначити, що популярності набирають інші глибокі відтінки синього, так що спокійно підбираємо собі за смаком і сміливо застосовуємо його у своїх образах.

  Головний колір осені за версією Pantone-Фото.

  MSGM, Oscar De La Renta, Monse

  Читайте також: 10 МОДНИХ ФОРМАТІВ СВІТЕРІВ І ДЖЕМПЕРІВ НА ОСІНЬ 2020


  Поступове використання

  Для тих, кому складно зважитися на те, щоб впровадити у свій гардероб новий колір, слід почати з аксесуарів, взуття та декоративних елементів – такі колірні вкраплення виглядатимуть акуратно та гармонійно.

  Головний колір осені за версією Pantone-Фото.

  Christian Dior, Loro Piana, Jacquemus

  Поєднання з іншими квітами

  З одного боку, темно-синій дуже самостійний, але його напрочуд легко поєднувати з іншими квітами в образі, головне — не перестаратися. Карамельний, пісочний та молочний кольори чудово відтінять Classic blue. Також вигідно будуть виглядати всі відтінки глибоких "осінніх" кольорів: смарагдовий, хакі, бурштиновий, гірчичний та винний, які також цього сезону актуальні за версією Pantone.

  Головний колір осені за версією Pantone-Фото.

  Верхній одяг

  У випадку Classic blue, верхній одяг може виглядати максимально виграшно цієї осені. На загальному тлі сірої, похмурої погоди, благородний синій додасть у ваш образ свіжості. Більш того, синій - це справжнісінька класика, яка ще надовго залишиться з нами.


  Читайте також: 5 ЗОЛОТИХ ПРАВИЛ БАЗОВОГО ГАРДЕРОБА, ЯКІ БІЛЬШЕ НЕ ДІЮТЬ

  Головний колір осені за версією Pantone-Фото.

  Louis Vuitton

  Статті на тему