UA
RU

Головна колаборація року: Андре Тан і Катя Осадча представили спільну колекцію одягу

Редагувати переклад
Пасторальні мотиви та екологічні матеріали.
Головна колаборація року: Андре Тан та Катя Осадча представили спільну колекцію одягу-Фото 1

Український дизайнер Андре Тан продовжує серію колаборацій з відомими людьми зі світу моди та шоу-бізнесу. Цієї весни запрошеною зіркою, яка взяла участь у створенні колекції, стала незмінна провідна «Світського життя», визнана Ікона стилю Катя Осадча.

«Катя – людина з бездоганним смаком. Вона точно знає, що носить наймодніші дівчата світу і сама є амбасадором української моди у світі. Саме тому у нашій спільній колекції простежуються національні мотиви, переосмислені крізь призму сучасних трендів. Тут ви не знайдете вечірніх суконь у пір'ї та стразах. Ми відштовхувалися не від сценічного, а від персонального стилю Каті. Створювали речі, в яких їй було б комфортно проводити годину з батьківщиною та друзями. Не на світських заходах, а вдома, на природі, у відпустці», — каже Андре Тан.

Головна колаборація року: Андре Тан та Катя Осадча представили спільну колекцію одягу-Фото 2

У колекцію Andre Tan x Катя Осадча увійшли романтичні сукні з рукавами-воланами та блузки з делікатним мереживом, що нагадують українські вишиванки, брюки-палаццо з високою талією, лаконічні комбінезони та брючні костюми, а також шляпи Каті. Всі речі виготовлені з екологічних матеріалів: органічного котону, льону та інноваційних тканин з переробленого сахарного камыша, стебел рису, гілок бананів та ананасового листя.

Читай також: Дизайнер Ксенія Шнайдер та Кураж запускають проект для підтримки fashion-індустрії

Головна колаборація року: Андре Тан та Катя Осадча представили спільну колекцію одягу-Фото 3

Головна колаборація року: Андре Тан та Катя Осадча представили спільну колекцію одягу-Фото 4

Головна колаборація року: Андре Тан та Катя Осадча представили спільну колекцію одягу-Фото 5

Головна колаборація року: Андре Тан та Катя Осадча представили спільну колекцію одягу-Фото 6

Головний колір колекції – білий, як символ оновлення.

«За рік пандемії ми багато чого переосмислили, у тому числі і підхід до споживання, до власного гардеробу. Наша спільна з Андре колекція — це образи поза годиною, натхненні нашою культурою та традиціями. Мій повсякденний літній гардероб — це, в основному, легкі сукні, штани, шорти, блузки світлих відтінків з натуральних тканин, які я ношу не одне літо. Шкіряне плаття пов'пов'язана з подорожжю, безтурботною відпусткою та морськими пригодами. У цих образах можна піти на пляж, а потім на зустрічі з друзями або на вечірку-пікнік. І я дуже хотіла б, щоб речі з нашої колекції залишилися в гардеробах українок надовго», — каже Катя Осадча.

Головна колаборація року: Андре Тан та Катя Осадча представили спільну колекцію одягу-Фото 7

Головна колаборація року: Андре Тан та Катя Осадча представили спільну колекцію одягу-Фото 8

Головна колаборація року: Андре Тан та Катя Осадча представили спільну колекцію одягу-Фото 9

Головна колаборація року: Андре Тан та Катя Осадча представили спільну колекцію одягу-Фото 10

Головна колаборація року: Андре Тан та Катя Осадча представили спільну колекцію одягу-Фото 11

Колекція Andre Tan x Катя Осадча буде представлена ​​у 39 магазинах Andre Tan по всій Україні, а також на сайті andretan.ua вже 13 травня.

Нагадаємо, що раніше колекції для бренду Andre Tan створювали головний редактор журналу ELLE Соня Забуга та поп-діва Ольга Полякова.

Статті на тему