UA
RU

Гордість та упередження: Які відтінки потрібно носити взимку 2021 

Редагувати переклад
Геть стереотипи, Або як відстояти своє право на індивідуальність. 
Які відтінки потрібно носити взимку 2021 - Фото 1

Напередодні нового сезону Українського тижня моди, який ось уже вдруге буде безсезонноїМи вирішили задуматися про те, наскільки значущою для вітчизняних дизайнерів є лояльність до обраної стилістики. Постійні гості UFW могли помітити, що від сезону до сезону ELENA BURENINA пропонує чорно-білі негативи, зрідка впускаючи в гаму колекції спалаху кольору, а FROLOV, за рідкісним винятком, дотримується нудотно-пастельного післясмаку.  

Звичайно, ми не можемо звинувачувати українських дизайнерів у дещо односторонній трансляції концепції бренду, але замислитися над тим, наскільки важливо час від часу змінювати колірні настрої варто. В Україні ще досить поширені стереотипи щодо “правильних” сезонних відтінків. Коричневий, сірий, бордовий і, звичайно, чорний вважаються прийнятними і чи не єдиними можливими варіаціями зимового гардеробу. Той, хто наважиться приміряти білий комплект або неоновий, відразу буде записаний до лав диваків. Але, наскільки важлива громадська думка через збереження своєї індивідуальності? 

Сьогодні ми вирішили розповісти вам про те, які відтінки не просто можна, а навіть потрібно носити взимку 2021 року всім на зло. Звичайно, ми не закликаємо вас відмовлятися від улюблених квітів лише для того, щоб довести, що ви інша. Але й навмисно зраджувати своїм принципам, і вдягати те, що “схвалюють” більшість – злочин. Чи не модне, а проти вашої особистості.  

Читай також: PRADA DIALOGUES: КАМПАНІЯ ВЕСНА/ЛІТО 2021

Білий  

Які відтінки потрібно носити взимку 2021 - Фото 2

Які відтінки потрібно носити взимку 2021 - Фото 3

Червоний 

Які відтінки потрібно носити взимку 2021 - Фото 4

Які відтінки потрібно носити взимку 2021 - Фото 5

лаймовий 

Які відтінки потрібно носити взимку 2021 - Фото 6

Які відтінки потрібно носити взимку 2021 - Фото 7

Електричний синій 

Які відтінки потрібно носити взимку 2021 - Фото 8

Які відтінки потрібно носити взимку 2021 - Фото 9

Банановий спліт 

Які відтінки потрібно носити взимку 2021 - Фото 10

Які відтінки потрібно носити взимку 2021 - Фото 11

І ще один момент, якщо ви орієнтуєтеся на вибір Інституту кольору Pantone, рекомендуємо переосмислити важливість цієї організації. До всього потрібно ставитися трохи прохолодно і навіть гордо, залишаючи простір для аналізу. Бездумно довіряти “вищим інстанціям” було модно в минулому сторіччі, а 21 століття – ера відвертої особистості, яка не боїться бути собою та повністю усвідомлює наслідки такого вибору. Занадто серйозно для розмов про квіти, але чи варто починати з малого? Завтра з ранку виберіть не звичне чорне пальто, а наприклад, відтінку канаркового або навіть лаймового - маніфест проти стандартизації необхідно закріпити на практиці. 

Статті на тему