UA
RU

Міські закони: 7 наймодніших комбінацій із джинсами сезону осінь-зима 2020/21

Редагувати переклад
Ненудні мікси для романтичних, ділових та енергійних натур. 
Міські закони: 7 наймодніших комбінацій із джинсами сезону осінь-зима 2020/21-Фото 1
Міські закони: 7 наймодніших комбінацій із джинсами сезону осінь-зима 2020/21-Фото 2

Звичним одягом будь-якої дівчини можна легко назвати всюдисущі джинси. І нехай деякі національні мода-професіонали називають їх нудними, немодними та надто простими, ми не станемо відмовляти вас від використання всіх переваг деніму. Якщо згадати про первоздане призначення цього формату штанів, то можна дійти висновку, що теперішня ситуація повернулася в абсолютно протилежний бік. Джинси прийнято використовувати не як елемент робочого гардеробу, хоча і подібний функціонал їм теж притаманний, а як розслаблений одяг — ні до чого не зобов'язує і завжди чудово виглядає.  

Розбираємося, як носити джинси восени 2020 помітно, хитромудро і ненудно. Допомагаємо позбавлятися тривіальності фасону за допомогою крутих подіумних образів, які легко можна використовувати у звичайному житті. Комбінації, від яких прийдуть у захват дівчини, у всьому і завжди віддають перевагу комфорту, а також ті, що не уявляють свого життя без частки шику. Нехай навіть практичного. 

Міські закони: 7 наймодніших комбінацій із джинсами сезону осінь-зима 2020/21-Фото 3

Рюші + практичність 

Джинси прийнято вважати елементом буденного гардеробу, який важко зробити цікавими. Ніхто не очікує від нього особливої ​​вишуканості чи експансивності. Проте, восени 2020 року від вас вимагається саме це: переосмислити “базу”, доповнивши її елементами романтичного стилю. З цим завданням за вас впораються рюші, які в новому сезоні розмістилися на романтичних блузах у принт та офісних сорочках. 

Міські закони: 7 наймодніших комбінацій із джинсами сезону осінь-зима 2020/21-Фото 4

Читай також: Vera by Vera Brezhneva: Поп-діва презентує власну колекцію засобів для макіяжу

Шкіра + авантюризм 

Дух справжніх автогонщиць, які починають свій професійний нехай на початку ХХ століття, відображено в колекції Хлоя сезону осінь-зима 2020. Шкіряна мотокуртка оснащена контрастним хутром і гармонійно з'єднується в симфонію бунтарського фемінізму за допомогою широких джинсів. Не забудьте про дзвінкі прикраси та безліч ланцюгів - восени 2020 саме вони допоможуть вам зробити звичний аутфіт менш стандартним.  

Міські закони: 7 наймодніших комбінацій із джинсами сезону осінь-зима 2020/21-Фото 5

Форма + авангард 

Монохром на осінь 2020 — хліб із олією класичної модниці. Темні тони виглядають помітно і строго, і серед пейзажів яскравої природи виглядатимуть особливо стильно. Ще цікавіше образ стає за рахунок великої кількості ретро-цитат. "Банани", приталена шкіряна куртка з поясом і навіть високі чоботи з вільною халявою - все в подіумному образі альберта Ferretti натякає на хвилюючу фантазію епоху 1980-х. 

Міські закони: 7 наймодніших комбінацій із джинсами сезону осінь-зима 2020/21-Фото 6

Піджак + строгість 

У гардеробі типового трудоголіка обов'язково має бути універсальний образ на кожен день - стильний, не позбавлений грайливості, але абсолютно суворий. Модні восени 2020 року джинси прямого фасону виглядають особливо гармонійно в компанії з картатим піджаком і білою сорочкою. Чорні ботильйони лише посилюють враження про вас, як від дівчини, яка знає ціну собі та своїм умінням. 

Міські закони: 7 наймодніших комбінацій із джинсами сезону осінь-зима 2020/21-Фото 7

Чоботи + стриманість 

Якщо ви скучили за вузькими джинсами, то восени 2020 зможете вгамувати вашу спрагу до нових мода-відкриттям. Врахуйте, що використовувати в модному ключі їх можна лише з іншими атрибутами жокейської стилістики. Уявіть себе в об'єктиві фотокамер як головної учасниці типового дербі, і подумайте, який спосіб зміг би виділити серед подібних героїнь. Бути спортсменкою кінного виду спорту, нехай навіть і у вашій власній фантазії, — не лише привілей, а й стиль.  

Міські закони: 7 наймодніших комбінацій із джинсами сезону осінь-зима 2020/21-Фото 8

Читай також: Повернення легенди: Наймодніша спідниця сезону осінь-зима 2020/21

Хіпі + розслабленість 

Восени 2020 року суперечливість вашої сутності вимагає загального визнання. Згадайте про постулати хіпі-філософії — доброту, гуманність, прийняття себе та інших. Подивіться стильні ідеї з осінньо-зимового показу Gucci 2020/21, та наголосіть на культурі позитивних практик. Бандана, “авіатори”, милий комірець та яскраві кольори – образ лише для освічених fashion-героїнь. 

Міські закони: 7 наймодніших комбінацій із джинсами сезону осінь-зима 2020/21-Фото 9

Хутро + шик 

Найрозкішніший образ з джинсами восени 2020 року можливий при виконанні декількох умов. По-перше, ви повинні полюбити білі джинси, і зрозуміти, що їхня естетика повинна підштовхнути вас до прийняття себе. Доповніть сміливий вибір нюдовий шубою, високими чоботями та простою водолазкою - образ сучасної завсідниці студія 54 готовий. 

Осінь 2020 року назвала модними джинси абсолютно різних форм, що належать до протилежних естетиків і епох. Втім, який формат брюк з деніму ви не вибрали в новому сезоні, одне правило має залишатися непорушним. Пам'ятайте, що джинси ніколи не можуть стати головним об'єктом вашого образу. Як зручний фон або практична деталь, але не ключовий атрибут вашого особистість. Втім, врятувати джинси від прозових епітетів може лише ваше вміння персоналізувати короткий тренд. Вибирайте епоху, в якій збираєтесь стилізувати штани, і складайте найпопулярнішу історію про деніме осені 2020. 

Статті на тему