UA
  RU

  Бабуся задоволена: як дизайнери прищеплюють нам моду на колготки та шкарпетки

  Редагувати переклад

  Колготки і шкарпетки довго проривалися в модний мейнстрім і досягли свого, ставши опорою образу, вважає Алла Родигіна.

  rochas-sok-f16-011
  Rochas

  Ще минулої осені мама погрожувала забрати мене в батьківський будинок на перевиховання, побачивши, як я блища голими кісточками в Інстаграмі в середині листопада, а подруга-нефролог докірливо обіцяла зарезервувати мені місце у своєму відділенні за таку безтурботність. Тепер вони можуть спати спокійно - колготки і шкарпетки знову в модному строю. Причому боротьба з голими ногами тепер ведеться радикальна: найактуальніші шкарпеткові панчохи порадують термовластивістю будь-яку бабусю.

  Локомотивом тенденції вже традиційно виступає Міучча Прада, який рік намагається натягнути на нас щільні гольфи, шкарпетки та колготки усіляких форм та кольорів. Але цього сезону у неї вийшов справжній statement - абсолютно самодостатні сірі колготки в наївний кольоровий ромб, перед яким, здається, не встояв жоден стиліст.

  [metaslider id=66577]

   

  Вторять їй як Maison Margiela і Anna Sui, для яких екстравагантність у вигляді помаранчевих панчох або колготок у квіточку цілком природна, так і бренди з більш традиційними принципами. Наприклад, у Fendi цього сезону колготки кольору bubble gum, Giamba комбінують колготки-сітку зі щільними шкарпетками і «шпильками», а Hermès раптово розбавляють нюдові вбрання з м'якої замші шкарпетками кольору хмар.

  Так що в ногах правда є, і цього сезону суть її така, що до кожної пари взуття нам треба завести ще й чергові колготки.

  hilfiger-sok-f16-001
  Tommy Hilfiger

  Фото: Imax Tree

  Статті на тему