UA
RU

Gucci покажуть круїзну колекцію в лондонській галереї Tate Modern

Редагувати переклад

Італійський Модний дім Gucci представить круїзну колекцію 2025 року в Лондоні. Показ пройде в галереї сучасного мистецтва Tate Modern.

Gucci покаже круїзну колекцію в лондонській галереї Tate Modern-Фото 1

Креативний директор італійського Модного дому Gucci Сабато Де Сарно представить свою першу круїзну колекцію. Показ Gucci Cruise 2025 пройде 13 травня у Лондоні — в галереї сучасного мистецтва Tate Modern. Зі свого боку Gucci підтримають виставку Electric Dreams, яка відкриється у Tate Modern восени. А також стануть партнерами галереї у роботі з молодими митцями. 

Gucci покаже круїзну колекцію в лондонській галереї Tate Modern-Фото 2

«Tate Modern виступає як центр творчості та діалогу, де різні точки зору сходяться для того, щоб розпочати змістовні розмови та сприяти культурному обміну. Тут взаємодія мистецтва та архітектури створює середовище, яке надихає на інновації та кидає виклик кордонам. Так як і саме місто. Натхненний численними подорожами до Лондона протягом тривалого часу, де він занурився у різноманітні культури, Сабато де Сарно прагне вловити суть лондонського духу. Це поєднання ідей, стилів і особистостей, визначених контрастами, які запалюють творчість», — розповіли у Gucci. 

Нагадаємо, що днями французький Модний дім Dior представив нову колекцію Ready-to-Wear сезону Осінь 2024 у Нью-Йорку. Показ пройшов у Бруклінському музеї.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Sabato De Sarno

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД LITKOVSKA ПРЕЗЕНТУЄ ІНСТАЛЯЦІЮ В ЯПОНСЬКОМУ КОНЦЕПТ-СТОРІ

Статті на тему