UA
RU

GUNIA Project випустив нову колекцію “Півник”, присвячену стійкості українського народу

Редагувати переклад
Вже тривалу годину українці виховують у собі стійкість та витримку у зв'язку з воєнними діями. Культура та мистецтво слугують підтримкою та символами для непохитності духу. Одні з них — півник та кухонна поліця у Бородянці, які залишилися неушкодженими під час російського нападу. Саме ця історія надихнула основниць бренду GUNIA Project, Марію Гаврилюк та Наташу Каменську, запустити спецпроект “Півник”, присвячений стійкості українців. 

GUNIA Project 2

Ще у квітні світ облетіла світлина зруйнованої росіянами багатоповерхівки біля селища міського типу Бородянка, що на Київщині. Хоча росіяни повністю знищили частину цієї будівлі, кухонна поліця разом із керамічним глечиком у формі півника на диво вціліли. Ця історія набула символічного значення, а півник разом із кухонним шафою стали уособленням стійкості та незламності українського духу. 

Саме тому засновниці бренду GUNIA Project взяли півника за основу створення спеціального проекту ”Півнік”.

У символічній колекції представлені сережки, підвіси та брошки у вигляді півника різних розмірів, виготовлені із позолоченого срібла. До кулонів також додаються цепочки та лляний шнурок. Колекцію доповнює керамічна свічка у формі півника.

Для зйомки кампейну GUNIA Project запросили цьогорічних випускників шкіл, адже саме у них засновниці бренду, Марія Гаврилюк та Наталія Каменська, бачать втілення майбутнього України. 

Кожен із них поділився з командою своїми цілями на майбутнє. На годинник їх безтурботних шкільних років випало занадто доросле випробування, але вони залишаються стійкими і не залишають бажання жити в Україні, розвиватися та робити її кращою. 

GUNIA Project

GUNIA Project 1

Вікторія, 17 років, місто Київ “Я навчалася у спеціалізованій школі № 106. Куди рухатися далі та який вуз ще не знаю, але точно хочу залишитися в Україні. Мрію скласти іспити, відсвяткувати випускний та вступити до університету. Але зараз моє найсильніше бажання це закінчення війни та можливість повернутися додому.”

Владислава, 17 роки— «Планую навчатися у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Загалом війна не змінила моїх цілей та бажань, я хочу подорожувати і бачити світ, пізнавати нові культури та людей. Хочу щоб про Україну, її могутність та красу почув світ. І, звичайно, хочу просто бути щасливою».

Артем, 17 років, місто Чернігів «Цього року я закінчив Чернігівський ліцей № 22. Наразі, найбільше мені хочеться вступити до університету Драгоманова. До 24 лютого моє життя було дуже яскравим, можна сказати, воно тільки починало набирати обертів. 

Тієї години я почав записувати перші пісні, готувався до ЗНО, почав активно цікавитися баскетболом і незабутньо відпочивав із друзями від усіх шкільних та життєвих проблем. На даний момент, мої бажання не змінилися: я так само хочу продовжувати робити музыку, навчатися, а у вільний час грати в баскетбол, але одне бажання набагато вище за інші – це мрія швидше почувати довгоочікувану фразу «УРА! МІ ПЕРЕМОГЛИ!»

GUNIA Project порівнює стійкість випускників із витривалістю Бородянського півника. 

«Ми віримо, що наше майбутнє буде надзвичайно яскравим. Наш опір і підтримка один одного, наша єдність — це ті якості, якими наділена Україна. Ми відстоюємо своє право на щастя і відбудуємо нашу державу,» - Коментують засновники GUNIA Project. - «Так, кожен українець зараз відчуває біль, але кожен бореться та вірить у нашу Перемогу!»

GUNIA Project 5

10% з продажу колекції буде спрямовано на відновлення школи у селі Количівка на Чернігівщині.

Фото надала пресслужба

Читайте також: ЧИ МОЖЛИВО ВІДНОВИТИ ВИРОБНИЦТВО ВАСИЛЬКІВСЬКИХ ПІВНИКІВ, ОДНОГО З ЯКИХ ПОДАРУВАЛИ БОРИСУ ДЖОНСОНУ?

Статті на тему