UA
RU

HEROISM: В Україні з'являтимуться bespoke костюми для жінок

Редагувати переклад
Костюми ручної роботи довгу годину залишалися прерогативою чоловіків, але Катерина Возіанова, основниця Indposhiv Bespoke House, має намір це змінити.

HEROISM: В Україні з'являтимуться bespoke костюми для жінок-Фото 1

Через 12 років після заснування майстерні чоловічого костюму, вона запускає Heroism бренд bespoke костюмів для жінок.

«Heroism народився в дуже незвичайний період мого життя», — каже основниця бренду Катерина Возіанова. «Вперше за довгу годину я ніби втратила внутрішню опору та віру в собі не на тиждень чи місяць, а майже на рік. І це породило потребу у відчутті особливих сил. Сили, яку не потрібно нікому доводити чи показувати. Сили, яка точно встановлена ​​у кожній жінці, але не завжди показує собі. Мені вперше захотілося зробити костюм для жінок та самої носити костюм».

«Ми назвали наш бренд bespoke костюмів для жінок Heroism. Тому що я щиро вважаю, що шкірна жінка герой. Опускаючи всі феміністичні лозунги просто скажу, що в нашому світі жінки досить багато «винні» і витрачають на це дуже багато сил. І для них ми робимо Heroism».

В асортименті бренду увійдуть виключно класичні речі: костюми двійки та трійки зі спідницями та штанами, сорочки пальто та плащі. Шкіра річ, у традиціях bespoke, буде створюватися індивідуально за мірками та лекалами замовниці.

Heroism дотримується стандартів Savile Row Bespoke Association, згідно з якими, костюм bespoke повинен відповідати 21 критерію, від кількості ручної роботи до довжини припусків по внутрішніх швах. Крім цього до самого процесу роботи та до сервісу в майстерні висувається ряд суворих правил, призваних зберегти стандарти якості костюмів та захистити традиції кравецької майстерності.

Читай також: Принц Вільям став найсексуальнішим чоловіком світу серед лисих за версією New Study 

«Ми створили Heroism для жінок, які зробили собі самі. Для тих, хто знає ціну свого часу та комфорту. Для тих, хто вже домігся багато чого і знає: доводити щось потрібно тільки самій собі. Для цих жінок ми хочемо створити простір комфорту та бездоганного сервісу. У той час як готовий костюм це компроміс, під розмір, обсяг і вибір якого треба підлаштовуватися, ми створюємо місце, де кожен рух і кожен вигін тканини будуть підлаштовуватися під людини».

Heroism вже розпочав роботу в стінах Indposhiv Bespoke House на Гончара 50. Indposhiv Bespoke House був заснований Катериною Возіановою у 2009 році і став першою майстерні чоловічого костюма ручної роботи в Україні. Бренд почав працювати за стандартами Гільдії Кравців Великобританії, і за 12 років став не лише лідером на ринку України, але також розширився до Одеси та Лондона.

Наразі команда бренду налічує понад 50 осіб здебільшого, кравців та закрійників з блискучим досвідом. Будинок Indposhiv Bespoke House розташований на Гончара, 50 та вміщує шоурум та чотири поверхи майстерень.

Статті на тему