UA
RU

Холлі Беррі опублікувала новий пляжний знімок – трендовий літній образ 

Редагувати переклад
Актрисі вже 54 роки, але вона так само сексуальна. 

Холлі Беррі ще раз довела, що не старіє, поділившись сексуальною фотографією у крихітному бікіні, що демонструє її підтягнуту постать.  

«Якщо треба надіти бікіні, то я завжди відповідаю — «так, будь ласка»», — упевнена в собі 54-річна жінка підписала фото, на якому вона лежить на пляжі, сяючи сліпучою усмішкою та непомірною гордістю за свою фігуру. «Припини. "Ти вбиваєш мене", - написала Джуліанна Мур у коментарях до поста Беррі. Тараджи П. Хенсон втратила дар мови, тому просто залишила цілу низку закоханих емоджі. 

Джеймі Фокс доповнив позитивні відгуки фанатів серією вогняних смайлів. 

Беррі часто з гордістю виставляє напоказ свою фігуру у соціальних мережах, викликаючи ажіотаж у будь-якому образі. Навіть у боді з леопардовим принтом та у високих черевиках, як і у сукні з відкритими плечима, розшитому паєтками – для справжньої краси обрамлення не має значення. 

Проте зірка фільму «Жінка-кішка» заслуговує на те, щоб час від часу показати свою підтягнуту фігуру, адже вона багато працює, щоб залишатися у формі. 

Холлі Беррі опублікувала новий пляжний знімок - трендовий літній образ Фото 1

Читай також: VIRSKY SHOW — найгучніша прем'єра 2021 року

У 2019 році Беррі розповіла, що у неї вперше у житті з'явився повноцінний прес лише у віці 53 років. 

“Це фітнес-п'ятниця, і я закликаю вас, хлопці, встановити свою планку. Яка у вас є спортивна мета? Ставте планку вище, ділитеся нею в коментарях і намагайтеся досягти її. Ця робота не буде простою, але який же результат на вас чекає? Достойний кожної витраченої на нього секунди”, — написала актриса мотиваційна посада. 

У жовтні Беррі розповіла, що її діти та потенційні майбутні онуки допомагають їй зберігати мотивацію під час тренувань.  

«Я почуваюся молодшою ​​і виглядаю молодшою, ніж будь-коли, тому що я працюю, тому що хочу бути поруч зі своїми дітьми», — сказала вона тоді. «Я хочу бути поряд зі своїми онуками, а не просто бачити, як вони народжуються… Я хочу бачити, як вони зростають».  

Беррі — мама 12-річної доньки Нахли від колишнього хлопця моделі Габріеля Обрі та 6-річного сина Масео, який одружився з Беррі з її колишнім чоловіком Олів'є Мартінесом. 

Статті на тему