UA
  RU

  I'm going slightly mad: Бренд VIKTORANISIMOV представив нову колекцію на ювілейному UFW

  Редагувати переклад

  У своїй новій позасезонній колекції дизайнер Віктор Анісімов розмірковує над тим, де ж проходить та сама тонка грань між безумством і здоровим глуздом.


  Нинішню дійсність дизайнер поетично називає психіатричною лікарнею, а нас усіх – її пацієнтами. Саме для них Віктор Анісімов розробив капсульну колекцію, що складається з 10 монохромних гендерно-нейтральних образів, у кожному з яких присутня якась вада, що розкриває виворот творчого процесу дизайнера.

  I'm going slightly mad: Бренд VIKTORANISIMOV представив нову колекцію на ювілейному UFW-Фото 1

  I'm going slightly mad: Бренд VIKTORANISIMOV представив нову колекцію на ювілейному UFW-Фото 2


  I'm going slightly mad: Бренд VIKTORANISIMOV представив нову колекцію на ювілейному UFW-Фото 3

  До таких відносяться деконструкція, представлена ​​в колекції речами-трансформерами, та умисна незавершеність деяких виробів. Так у колекції з'явилися об'ємні сукні, які перетворюються на комбінезони, двосторонні куртки, які можна носити догори ногами та авангардні тренчі-накидки із застібкою по боковому шву.

  Читай також: Макс Барських випустив нову пісню «No Exit» у рамках соціального медіа проекту Recycling


  Колірна палітра колекції динамічна та представлена ​​графічними сполученнями канаркового жовтого, коралового, чорного, сірого і хакі. За задумом дизайнера, кожен колір символізує того чи іншого "шаленого генія"; наприклад, насичений жовтий викликає прямі асоціації з нідерландським художником Вінсентом Ван Гогом.

  I'm going slightly mad: Бренд VIKTORANISIMOV представив нову колекцію на ювілейному UFW-Фото 4

  I'm going slightly mad: Бренд VIKTORANISIMOV представив нову колекцію на ювілейному UFW-Фото 5  I'm going slightly mad: Бренд VIKTORANISIMOV представив нову колекцію на ювілейному UFW-Фото 6

  Не обмежуючи себе сезонністю, Віктор Анісімов використовує тканини не за призначенням і представляє багатошарові образи, в яких кожна модель виконана з однієї тканини, будь-то об'ємні шорти-боксери або верхній одяг. Таким чином, плательна віскоза і сорочкова бавовна, шерсть і джерсі набувають нової форми і відображають недосконалості образу пацієнта психіатричної лікарні.


  “I'm going slightly mad” – назва культової пісні гурту Queen – найточніше відображає сьогоднішній час та його нестабільність. Але Віктор Анісімов бачить у цьому часі можливість помітити власне божевілля, яке часом межує із справжньою геніальністю.

  I'm going slightly mad: Бренд VIKTORANISIMOV представив нову колекцію на ювілейному UFW-Фото 7

  I'm going slightly mad: Бренд VIKTORANISIMOV представив нову колекцію на ювілейному UFW-Фото 8


  I'm going slightly mad: Бренд VIKTORANISIMOV представив нову колекцію на ювілейному UFW-Фото 9

  I'm going slightly mad: Бренд VIKTORANISIMOV представив нову колекцію на ювілейному UFW-Фото 10

  Нова колекція VIKTORANISIMOV пробуджує цей діалог і стає не лише відображенням божевілля сучасної моди, а й суспільства загалом. Внесезонна колекція VIKTORANISIMOV була представлена ​​3 лютого у рамках
  25-го ювілейного сезону Ukrainian Fashion Week на головному подіумі у Мистецькому арсеналі.

  Статті на тему