UA
RU

Ідеї ​​образів для роботи

Редагувати переклад
Робота займає більшу частину нашого життя, а одяг для роботи – більшу частину нашого гардеробу.

Наша шафа може ломитися від речей, але питання «Що надіти?» як був, так і лишається. Швидше за все, справа не в кількості речей та аксесуарів, а у відсутності надихаючого прикладу. Ми зібрали для вас добірку образів із Instagram, які стануть шпаргалкою у разі складного вибору.

Читайте також: ДО СВІТЛОГО МАЙБУТНЬОГО: ЯК ОТРИМАТИ РОБОТУ МРІЇ

В основі цих образів є базові речі (сорочки, штани, блузки, спідниці, блейзери), які є в гардеробі кожної з нас. Вдале поєднання текстур, ігри з кольором і принтами, вивірені пропорції, правильно підібрані аксесуари - грамотний образ складається з безлічі деталей, які не всі не завжди враховують.

Завдяки цим чудовим прикладам, у вас з'явиться можливість по-новому подивитись на свій діловий гардероб, взяти на замітку кілька цікавих рішень та навчитися створювати свої унікальні образи, маючи в скарбничці певний багаж знань.

Образ №1

Ідеї ​​образів для роботи-Фото 1

@modatutkusu

Клітина та бежева гама знайшли один одного в цьому простому та лаконічному образі для роботи. Не потрібно ускладнювати цибулю додатковими деталями, адже вся краса в її мінімалізмі. 

Образ №2

Ідеї ​​образів для роботи-Фото 2

@lc_steele

Ще одним принтом-фаворитом для робочих буднів є смужка. Вона органічно вписується в будь-який стиль і дає змогу освіжити образ без особливих зусиль. 

Образ №3

Ідеї ​​образів для роботи-Фото 3

@talisa_sutton

Немає нічого простішого, ніж одягти джинси, білу блузку та подовжений блейзер. Ця уніформа для роботи випробувана роками! Якщо боїтеся модного конфузу, тоді вдайтеся до класичних рішень. 

Образ №4

Ідеї ​​образів для роботи-Фото 4

@roses_cloud

Бежева гама гарна тоді, коли не викликає нудьги. В даному випадку "розряджають обстановку" ультрамодні аксесуари: окуляри в ретро-оправі, сумка з намистин і гостроносі човники. 

Образ №5

Ідеї ​​образів для роботи-Фото 5

@pamhetlinger

Що може бути елегантнішим і жіночнішим, ніж строга чорна водолазка та штани прямого крою в клітку? Жодних складнощів, жодних деталей, жодних надмірностей — лише чисті лінії. 

Образ №6

Ідеї ​​образів для роботи-Фото 6

@isabelselles

Клітина стала покровителькою цієї добірки. Справді, вона варта особливого місця в гардеробі ділової жінки. Погодьтеся, костюм у клітку виглядатиме цікавіше, ніж класичний чорний. 

Образ №7

Ідеї ​​образів для роботи-Фото 7

@seeannajane

Ваша робота дає змогу відійти від канонів дрес-коду? Тоді складіть комплект на кожен день з кежуал-речей: поло, білих штанів, тренча, лоферів, сумки та сонцезахисних окулярів. Все геніальне просто!

Образ №8

Ідеї ​​образів для роботи-Фото 8

@littleblackboots

Ще одна проста та зрозуміла формула. Не треба бути відмінницею, щоб втілити її у життя. Джинси + біла сорочка + жакет + чорні човники + рюкзак = ідеальний образ для роботи. 

Статті на тему