UA
RU

Інноваційний формат Ukrainian Fashion Week No season 2021

Редагувати переклад
Новий світ. Новий сезон Новий формат
Інноваційний формат Ukrainian Fashion Week No season 2021-Фото 1

Ukrainian Fashion Week No season 2021 відбудеться з 5 по 8 лютого у Мистецькому Арсеналі, у phygital-форматі.

У новому сезоні головна мета організаторів наймоднішої події нашої країни – винайти та використати формат, у якому UFW буде максимально корисною українським дизайнерам у ці особливі години.

Ukrainian Fashion Week пропонує світові новий цифровий досвід.

Для дизайнерів буде створено повністю обладнання для зйомок простору, а також буде забезпечено трансляції показів згідно з Програмою UFW, та, на відміну від інших тижнів моди, що також демонструють діджитальні та відеопрезентації брендів, оргкомітет запросить акредитовані видання на знімальний майданчик. У медіа буде можливість отримати власний контент з показів, що відповідатиме саме їх унікальним стандартам та форматам.

Інноваційний формат Ukrainian Fashion Week No season 2021-Фото 2

Онлайн-трансляція Ukrainian Fashion Week No season 2021 буде включати не лише покази, що будуть відзняті у Мистецькому Арсеналі, а й відео/діджитал-презентації дизайнерів, що були підготовлені брендами для Тижня моди.

Читай також: Таня Робертс жива - "смерть" актриси виявилася передчасною 

Онлайн-трансляція Ukrainian Fashion Week No season 2021 проходитиме на медіасервісі MEGOGO. Команда MEGOGO – офіційного партнера UFW – візьме на себе забезпечення технічної складової зйомок та трансляції та зробить можливим перегляд показів UFW у високому якості з будь-якої країни світу, навіть для незареєстрованих користувачів.

Інноваційний формат Ukrainian Fashion Week No season 2021-Фото 3

Креативним директором трансляції стане Ігор Стеколенко, режиссер кіно, режисер fashion, музичних та рекламних відео. Роботи Ігоря були відзначені на багатьох престижних міжнародних фестивалях fashion-фільмів, серед яких Australian Fashion Film Awards та Berlin Fashion Film Festival. Співзасновник студії BURO Creative Lab.

Для шанувальників модної індустрії, які не зможуть потрапити у Мистецький Арсенал цього сезону, медіасервіс MEGOGO запропонує абсолютно безкоштовний перегляд усієї Програми Ukrainian Fashion Week з будь-якого пристрою, яке підтримує медіасервіс: Smart TV, комп'ютери, смартфони та інше.

Інноваційний формат Ukrainian Fashion Week No season 2021-Фото 4

Сьогодні ми всі маємо ухвалювати складні рішення і найголовніше – знаходити сили та вдохновення для створення нового.

Статті на тему