UA
RU

Інститут костюма оголосив тему Met Gala-2023: головним героєм балу стане «Гічкок світу моди»

Редагувати переклад
Саме так назвав
 Карла Лагерфельда куратор Інституту костюма Ендрю Болтон, оголошуючи тему Met Gala-2023. Суперечливий, зухвалий, неприступний та нескінченно креативний німецький дизайнер стане головним героєм однієї з головних fashion-подій планети наступного року.
Інститут костюма оголосив тему Met Gala-2023: головним героєм балу стане «Гічкок світу моди»-Фото 1

Фото: instagram/karllagerfeld

У межах балу буде організовано виставку під назвою «Карл Лагерфельд: лінія краси». Вона проходитиме з 5 травня по 16 липня 2023 року в музеї Нью-Йорка. Буде представлено понад 150 предметів одягу, які охоплюють кар'єру дизайнера як креативного директора Chloé, Fendi, Chanel, його бренду Karl Lagerfeld та його роботу в Balmain та Patou. Тобто на стендах нас очікує все за що ми так любили Карла: костюми з букле та великі перли від Chanel, штучне хутро від Chloé, стьобані сумочки, сукні і багато-багато твіду. На пресконференції, які була присвячена оголошенню теми майбутнього балу, Е ндрю Болтон, куратор Інституту костюма зауважив, що було б помилкою ігнорувати любов Лагерфельда до меха, який він використовував, створюючи колекції для Fendi наприкінці 1960-х. Щоб уникнути дорікань від природоохоронних організацій, пообіцявши улагодити це питання з PETA: «Ми більше не колекціонуємо мех, у нас є лише історичні предмети, але вони були такою частиною його спадщини, тому ми включили деякі речі. Я не вірю у цензуру історії, я вірю у її контекстуалізацію".

Інститут костюма оголосив тему Met Gala-2023: головним героєм балу стане «Гічкок світу моди»-Фото 2

Фото: instagram/karllagerfeld

Кульмінацією виставки стануть 10 образівв, які акцентують увагу на іронічній стороні характеру та творчості Лагерфельда.

Таким чином це третій випадок в історії Інституту костюма, коли Met Gala курує шоу, орієнтоване на дизайнера. Після Олександра МакКвіна у 2011 році (який помер у 2010 році) та засновниці японського Comme des Garçons Рей Кавакубо у 2017 році.

Інститут костюма оголосив тему Met Gala-2023: головним героєм балу стане «Гічкок світу моди»-Фото 3

Фото: instagram/karllagerfeld

Читайте також: SMALL TALK: МУДОЖНИК ТА КОЛАЖИСТ ОЛЕКСІЙ КОНДАКІВ ПРО СПІВПРАЦЮ З BALMAIN 

Статті на тему