Edit page title INTERTOP спільно з POUSTOVIT випустив колекцію одягу
Edit meta description Вперше колекція дизайнерського одягу стане доступною для кожного! На честь 25-річчя INTERTOP випускає першу лінію одягу, створену спільно

Close edit interface
UA
RU

INTERTOP спільно з POUSTOVIT випустив колекцію одягу

Редагувати переклад
Вперше колекція дизайнерського одягу стане доступною для кожного! 

INTERTOP спільно з POUSTOVIT випустив колекцію одягу-Фото 1

На честь 25-річчя INTERTOP випускає першу лінію одягу, створену разом із легендарним українським дизайнером Лілією Пустовіт. Це – маніфест пішим прогулянкам та єднанню людини з природою.

Колекцію POUSTOVIT х INTERTOP під умовною назвою Hikers Only відрізняють якісні тканини, урбаністичний крій, сміливі принти та трендові кольори – фіолетовий, хакі, ніжні відтінки рожевого, бірюзового та жовтого. Творці колекції надихалися хайкінгом та міськими пішоходами. Це історія про мрію, про подорожі та піші походи, про річки, водоспади та веселки.

INTERTOP спільно з POUSTOVIT випустив колекцію одягу-Фото 2

Лілія Пустовіт

Я думаю про те, як виглядають люди на вулицях наших міст, тому пропозицію найбільшого українського рітейлера про створення спільної колекції прийняла з величезним задоволенням. Зараз, як ніколи, я розумію важливість понять «колаборації» та «синергії», – розповідає дизайнерка Лілія Пустовіт. – Ми у POUSTOVIT для різних проектів часто залучаємо до співпраці найцікавіших творчих людей. Тому і для роботи над колекцією INTERTOP я приваблювала в команду блискучих персоналій, з нами художник Вова Воротнєв, бездоганний смак стиліста Соні Солтес, майстер принтів та кольору, дизайнер Яна Червінська. Я рада, що ми робимо проект, доступний кожному українцю, і особливо буду щаслива навесні, коли побачу наш одяг на вулицях.

Лілія Пустовіт та Валерія Толочина

Лілія Пустовіт та Валерія Толочина

Першу колекцію одягу INTERTOP створює з Лілією Пустовіт невипадково. Ми мали успішний досвід спільної роботи над капсулами для власної марки взуття BRASKA, і нові виклики краще приймати з надійним партнером. Сподіваємося, що ця співпраця також буде успішною та довгостроковою, а колекція POUSTOVIT х INTERTOP підкорить серця не тільки в Україні, а й у всьому світі,

– ділиться Валерія Толочина, маркетинг директор INTERTOP Ukraine.

Колекція буде доступна до замовлення на сайті intertop.ua вже цієї осені, а у продаж до мережі INTERTOP надійде навесні 2020 року.

[mc_gallery id=166468]

Статті на тему