UA
RU

Ірена Карпа та Богдана Неборак — нові героїні відеопроєкту “МОЇ” від Guzema Fine Jewelry

Редагувати переклад

Бренд прикрас Guzema Fine Jewelry продовжує проєкт “МОЇ”. Це історія про призначення української мови та її популяризацію. Героями двох нових відео в рамках “МОЇ” стали письменниця і сценаристка Ірена Карпа та журналістка і культурна менеджерка Богдана Неборак.

Ірена Карпа та Богдана Неборак — нові героїні відеопроекту “МОЇ” від Guzema Fine Jewelry-Фото 1

Прагнучи розкрити красу української мови, бренд створив проєкт “МОЇ” — серію відео з українськими літературними та культурними діячами. У роликах вони діляться роздумами, спогадами про мову та її графіку, а також тим, яку роль українська відіграє для кожного.

“Мова для мене — це не просто інструмент спілкування, це дещо глибше. Мені подобається, як звучить мій голос і тембр українською. Я відчуваю себе більш лагідною і жіночною, коли говорю рідною мовою. Крім усього, моя улюблена поезія — це твори, написані українською. Я вважаю, що вони дійсно особливі, вони можуть смикнути за найтонші струни душі”, — розповідає про свою любов до творів українською дизайнерка Валерія Гузема.

Ірена Карпа та Богдана Неборак — нові героїні відеопроекту “МОЇ” від Guzema Fine Jewelry-Фото 2

У нових відео письменниця, журналістка та сценаристка Ірена Карпа під час приїзду до Києва розмірковує про важливість особистої мовної свободи, а також свободи країни: “Найперша асоціація — це навіть власне у назві Україна є прекрасна буква “Ї” ”, — ділиться Ірена. На фоні підготовки до радіоефіру і зустрічі з читачами вона розповідає про дитинство і мову, як інструмент ідентичності.

Українська журналістка та культурна менеджерка Богдана Неборак, у свою чергу, на фоні Карпатських гір розбирає, як ми ставимось до рідної мови і як вона впливає на об’єднання українців.  

Ірена Карпа та Богдана Неборак — нові героїні відеопроекту “МОЇ” від Guzema Fine Jewelry-Фото 3

Читайте також: SLAVA UKRAINI ВІД LEM НА TBILISI INTERNATIONAL FASHION DAY