Edit page title Іріс ван Херпен створила першу весільну сукню, надруковану на 3D
Edit meta description Іріс ван Херпен створила перше весільне плаття, яке було надруковано на 3D принтері. Замовниця вбрання – бразильська юристка Маріана Павані.

Close edit interface
UA
RU

Іріс ван Херпен створила першу весільну сукню, надруковану на 3D

Іріс ван Херпен створила першу весільну сукню, яка була надрукована на 3D принтері. Замовниця унікального вбрання — бразильська юристка Маріана Павані. 

Іріс ван Херпен створила першу весільну сукню, надруковану на 3D-Фото 1

Нідерландська дизайнерка Іріс ван Херпенстворила першу весільну сукню, яка була надрукована на 3D принтері. Унікальне вбрання замовила бразильська податкова юристка Маріана Павані. Дизайнерську весільну сукню від Iris van Herpen побачили гості молодят. Весілля відбулося у Сан-Паулу 11 травня.

Іріс ван Херпен створила першу весільну сукню, надруковану на 3D-Фото 2

Зараз Іріс ван Херпен розповідає, як створила цей високотехнологічний витвір. Процес розпочався з 3D-сканування тіла Маріани Павані. Він вимагав кількох особистих примірок. Зокрема, щодо базової сукні, плісированої вручну. Потім треба було ретельно поєднати делікатну тканину та 3D-друковані деталі. 3-D конструкція — це справжній твір мистецтва, який був зроблений на спеціалізованому підприємстві в Парижі. Тільки друк зайняв 41 годину. Загалом на роботу пішло 600 годин. 

Іріс ван Херпен створила першу весільну сукню, надруковану на 3D-Фото 3

«Ми хотіли висловити Маріані її любов до природи, мистецтва. А також продемонструвати її жіночність. І водночас розсунути кордони. Ми обидві вважаємо, що мода — це вид мистецтва. Тому вона дійсно наважилася виразити себе, щоб зробити своє весілля унікальним. Скульптурна плавність її весільної сукні бездоганно поєднує традиційне ремесло високої моди з радикальними техніками, що спрямовани у майбутнє», — зазначила Іріс ван Херпен. 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Mariana Pavani (@mppavani)

Маріана Павані також поділилася враженням від співпраці з модним домом Iris van Herpen:

«Досі не можу повірити. Одягнути виготовлену на замовлення весільну сукню Іріс ван Херпен — її першу весільну сукню, надруковану на 3D! Це було весело. А також було багато роботи: мені довелося побувати на багатьох примірках. Двічі у Парижі та тричі в Амстердамі в її ательє. У підсумку я отримала ідеальну сукню. Всього два роки роботи. Результати більше ніж ідеальні!»

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Iris van Herpen

Читайте також: DIOR ПОКАЗАЛИ, ЯК СТВОРЮВАЛИ СУКНІ ДЛЯ ЧЕРВОНОЇ ДОРІЖКИ «ЗОЛОТОГО ГЛОБУСА»

Статті на тему