Спецпроекты now:

Штучний інтелект створив колірну палітру fashion-показів - 162x46 Штучний інтелект створив колірну палітру fashion-показів - 162x46
Шоу-бізнес, Мода

Прощай, Pantone:Штучний інтелект створив колірну палітру fashion-показів

Тепер модні кольори сезону буде визначати Goolgle, а не Pantone.

Інженери компанії Google, спільно з виданням The Business of Fashion, створили нейромережі, яка з легкістю зможе проаналізувати модні кольори сезону, використовуючи фотографії з показів модних будинків. Це зможе стати в нагоді не тільки досвідченим дизайнерам, але і завзятим модницям, яким важливо вибирати гардероб в трендових відтінках цього року.

Читайте також: LVMH придбав Tiffany & Co за рекордну суму

Для створення нейромережі співробітники компанії проаналізували більше, ніж 140 тисяч фотографій з модних показів для того, щоб виділити основні відтінки і створити інтерактивну карту. Крім того, користувачі можуть завантажувати і свої фотографії. Це допоможе розібратися в трендовості кольорів одягу, а також підібрати луки, засновані на вашому стилі.

Варто відзначити, що нейромережа буде сприймати не тільки фотографії людей, а й предметів. Так, завантаживши знімок осіннього пейзажу, ви зможете отримати фотографії з показів, одяг яких за колірною гамою відповідає вашому запиту.

Інструмент для визначення колірної гами доступний для всіх користувачів Мережі безкоштовно.
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...