Edit page title Штучний інтелект створив колірну палітру fashion-показів
Edit meta description Тепер модні кольори сезону визначатиме Google, а не Pantone. Інженери компанії Google, спільно з виданням The Business of Fashion,&h

Close edit interface
UA
RU

Штучний інтелект створив колірну палітру fashion-показів

Редагувати переклад
Тепер модні кольори сезону визначатиме Google, а не Pantone. 

Штучний інтелект створив колірну палітру fashion-показів-Фото 1

Інженери компанії Google спільно з виданням The Business of Fashion створили нейромережу, яка з легкістю зможе проаналізувати модні кольори сезону, використовуючи фотографії з показів модних будинків. Це зможе стати в нагоді не тільки досвідченим дизайнерам, але й затятим модницям, яким важливо вибирати гардероб у трендових відтінках цього року. 

Читайте такожLVMH придбав Tiffany & Co за рекордну суму

Для створення нейромережі співробітники компанії проаналізували понад 140 тисяч фотографій з модних показів для того, щоб виділити основні відтінки та створити інтерактивну карту. Крім того, користувачі можуть завантажувати свої фотографії. Це допоможе розібратися в трендовості кольорів одягу, а також підібрати цибулі, що базуються на вашому стилі. 

Варто зазначити, що нейромережа сприйматиме не лише фотографії людей, а й предметів. Так, завантаживши знімок осіннього пейзажу, ви зможете отримати фотографії з показів, одяг яких за кольором відповідає вашому запиту. 

Інструментдля визначення колірної гами доступний для всіх користувачів Мережі безкоштовно.  

Статті на тему