UA
RU

Мистецтво утилітарності: Колекція Bally Весна-Літо 2022

Редагувати переклад

Колекція Bally Весна-Літо 2022 «Мистецтво утилітарності» представляє новий переосмислений кравецький спортивний одяг, який дозволить відчути більше свободи рухів та легкості у майбутньому постпандемійному майбутньому, коли віртуозне мистецтво одягати як верх, так і низ стане синонімом комфорту та універсал. Ця сучасна спортивна форма дозволить вибирати меншу кількість предметів одягу, але вищої якості, які можна носити більш інтуїтивно зрозумілим і природним чином, що у свою чергу створить потужний і своєрідний сакраментальний зв'язок між предметом одягу та його власником.

Мистецтво утилітарності: Колекція Bally Весна-Літо 2022-Фото 1

 

Мистецтво утилітарності: Колекція Bally Весна-Літо 2022-Фото 2

Мистецтво утилітарності: Колекція Bally Весна-Літо 2022-Фото 3

Читай також: Названий найулюбленіший Джеймс Бонд в історії - результати досліджень 

Завдяки об'ємній грі пропорцій та багатошаровому оформленню, в якому з плавними брюками поєднуються велика в'язка та шкіряний жилет, одяг забезпечує ні з чим не порівнянний комфорт, свободу облягання та почуття приналежності незалежно від часу. Майстерність посідає тут центральне місце. Сюди входять витончені техніки та деталі ручної роботи, у тому числі шкіряні візерунки, хитромудре шипа, вишивка та подвійні заклепки в багатофункціональних конструкціях, починаючи від сумок B-Chain і закінчуючи сабо з розрізами. Нове обтічне взуття також включає мокасини з металевим логотипом 1851 та основні кросівки традиційного червоного кольору.

Мистецтво утилітарності: Колекція Bally Весна-Літо 2022-Фото 4

Мистецтво утилітарності: Колекція Bally Весна-Літо 2022-Фото 5

Мистецтво утилітарності: Колекція Bally Весна-Літо 2022-Фото 6

Мистецтво утилітарності: Колекція Bally Весна-Літо 2022-Фото 7

Мистецтво утилітарності: Колекція Bally Весна-Літо 2022-Фото 8

Натхнення для нової колекції багато в чому черпалося з робочого одягу, чи то робочий халат, чи куртки в утилітарному стилі. Весна-Літо 2022 робить звичайне незвичайним, віддаючи при цьому шану цінності ручної роботи. Архітектурні силуети в нейтральних, землистих тонах перетинаються тут із квітковими мотивами B-Monogram, B-Wing та альпійськими квітковими мотивами, оскільки чудова майстерність шкіргалантереї походить від швейцарських стовпів мистецтва, природи та дизайну Bally.

Статті на тему