UA
  RU

  Італійське літо: колекція Dolce&Gabbana з лимонним принтом

  Редагувати переклад

  Освіжаючий модний лимонад.

  Clip2net_160526160818


  Коли життя дає тобі лимони, зроби з них лимонад. Або навіть лимончелло. А Доменіко Дольче та Стефано Габбана зробили з них яскраву капсульну колекцію. Фруктові та квіткові принти правлять балом цього літа, і італійський Будинок цього року пропонує одну за одною феєрію фруктів та квітів, щедро розсипаних по сукнях, сумках, очками та навіть чохлам для телефонів.

  Цей типовий південноіталійський плід став головним героєм колекції одягу, яку неодмінно варто взяти із собою, збираючись у подорож курортами. Кокетливі топи з воланами, міні-спідниці, міні-сукні, сарафани, штани та аксесуари поєднуються з виразними принтами соковитих лимонів, листям та квітами. Знайшлося тут місце та одяг на випадок, якщо ви потрапите під літню зливу — блискучому дощовику та гумовим чоботям.


  Цитрусовий принт має дві версії - з білою основою, яка більше підходить для літньої відпустки, і чорною, що створює більш стриманий вигляд, хоч і не позбавлений літнього запалу. Ця колекція включає безліч аксесуарів - від шарфів до сумок, гаманців і чохлів для телефонів. Представлені також еспадрільї, босоніжки на платформі та сліпони.

  [metaslider id=40261]

  Фото: DolceGabbana.com

  Статті на тему