UA
RU

Іван Малкович та Богдан Логвиненко у відео-проєкті “МОЇ” від Guzema Fine Jewelry

Редагувати переклад
Бренд прикрас Guzema Fine Jewelry продовжує проєкт “
МОЇ”, присвячений українській мові. Метою проєкту є бажання надихнути глядачів спілкуватися українською, з чим допомагають герої “МОЇ”. Цього разу у проєкті взяли участь поет і видавець, власник видавництва “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”
 Іван Малкович, а також український письменник, журналіст та засновник UKRAЇNER
 Богдан Логвиненко.

Іван Малкович та Богдан Логвиненко у відео-проекті “МОЇ” від Guzema Fine Jewelry-Фото 1

У розмовах з видатними культурними та літературними діячами бренд висвітлює важливість української, її красу та глибину, а також досліджує історію мови в суспільстві.  

“МОЇ” — це відеопроєкт, який стартував наприкінці 2022 року, і колекція прикрас: брошки; сережки та кольє з діамантами; а також нові одиниці лінійки — каблучки “МОЇ” у білому та жовтому золоті.

Іван Малкович та Богдан Логвиненко у відео-проекті “МОЇ” від Guzema Fine Jewelry-Фото 2

У нових відео Іван Малкович український поет і видавець, власник і директор видавництва “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” розповідає про походження свого роду, українські звичаї, а також особливу роль літери “Ї” у світовій абетці. Він зворушливо ділиться улюбленою літературою і згадує Київ минулих років, порівнюючи мову з чимось дивовижним, на що “ обертаєшся, як соняшник до сонця”.

А український письменник, журналіст, громадський діяч та засновник українознавчої спільноти UKRAЇNER Богдан Логвиненко згадує про перехід на українську мову, який відбувся ще у школі, роздумує про її важливість та пояснює, чому мова є справжньою зброєю, а також інструментом опору.  

Читайте також: SOVA X «МАВКА. ЛІСОВА ПІСНЯ»: ЮВЕЛІРНИЙ ДІМ SOVA ВІДКРИВАЄ ПЕРЕПРОДАЖ ПРИКРАС З НОВОЇ МАГІЧНОЇ КОЛАБОРАЦІЇ

Статті на тему