UA
  RU

  Ivy Park x Adidas: Бейонсе презентувала нову колекцію у колаборації зі спортивним гігантом 

  Редагувати переклад
  Ми знаємо, що опиниться у вашому wish-list на наступний рік. 

  Все велика кількість людей розуміє, що справжній вплив у світі можна отримати лише працюючи в модній індустрії. Дизайнерів слухають і слухаються, або хоча б прислухаються до їхніх порад. Саме тому навіть світові зірки, яким, здавалося б, вже нічого нікому доводити, вважають за краще працювати над створенням власних брендів. Поп-виконавиця Бейонсе належить до останніх, а тому наполегливо продовжує працювати на благо свого его і, звичайно, fashion-індустрії. 


  Днями Бейонсе запустила свою останню колекцію, створену у колаборації зі спортивним гігантом Adidas.

   
   
   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публікація від IVY PARK (@weareivypark)


   

  Ivy Park x Adidas — п'ята колекція Бейонсе у співпраці з брендом зручного одягу, який представлений 89 предметами, 11 аксесуарами та 4 моделями взуття.  

  Незважаючи на те, що в лінійці достатньо виробів, в яких без проблем вгадується саме фірмовий стиль Adidas (одяг для активного проведення часу — укорочені худорляві, легінси, спортивні бра), колекція також наповнена і гламурними знаками, звичайно, авторства Бейонсе. Так, наприклад, пальто в підлогу, прикрашене паєтками, - цей глянсовий акцент.  


  На додаток до картатий міні-сукні, що нагадує естетику "Безглуздих", Бейонсе особисто продемонструвала і латексний комбінезон, і блейзери, і кілька спідниць.

   
   
   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публікація від IVY PARK (@weareivypark)

     Візерунок "гусяча лапка", або як кажуть у модних колах "п'є-де-пуль", який полюбила і сама поп-зірка, з'являється на багатьох виробах лінійки. Так, наприклад, трендовий дизайн — комбінезон з об'ємними плечима — теж не залишився поза увагою цього принта. 

  Нагадуємо, що у серпні Бейонсе презентувала Ivy Park Rodeo, в яку входили дитячі вбрання, що точно повторювали дорослі моделі. Нова колекція під назвою «Halls of Ivy» також включає версії трендових луків для дітей. 


   

   
   
   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

   

  Публікація від IVY PARK (@weareivypark)


  Бейонсе не посоромилася задіяти у створенні лукбуку не лише своїх власних дітей — 9-річну Блю Айві та 4-річну Румі, а також нащадків інших знаменитостей. Так, на фотографіях з'являються дочка загиблого баскетболіста Кобі Брайанта - Наталія, а також обидві дитини Різ Уізерспун - 22-річна Ава і 18-річний Дікон Філіпп.

   
   
   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публікація від IVY PARK (@weareivypark)

   

  Всі вироби колекції “Halls of Ivy” коливаються у ціновому сегменті від 45 до 600 доларів, а розмірний ряд представлений від найменшого XXXS до 3XL (формат “Унісекс”). 

  Але, якщо вас справді зацікавило нове творіння Бейонсе, то доведеться поспішити, адже кожна нова колекція співачки зникає не лише з полиць офлайн-магазинів, а й онлайн-сайтів за лічені дні. 

   

  Статті на тему