UA
RU

JUL x RITA: JUL та Маргарита Мурадова представляють спільну літню колекцію

Редагувати переклад
Повернення найбажанішої колаборації.

Минулого року український мас-маркет бренд JUL та стилістка Маргарита Мурадова випустили першу спільну колекцію, що викликала неабиякий піт та стала чудовим прикладом співпраці локальних бренду та професіонала у своєму справі. Засновниця JUL Юлія Логвін та Маргарита Мурадова навіть не думають зупинятися, та презентують нову спільну літню колекцію JUL x RITA.

Колекція побудована навколо ідеї створення універсальної, але непересічної одягу як для літа в місті, так і на відпочинку. А головним натхненням служить стиль 90-х, особливо Гвінет Пелтроу, з характерним для нього мінімалізмом, не позбавленим кольору.

За універсальність колекції відповідають досить звичні для літнього гардеробу речі: сукні, теніски, шорти, штани, топи та, звичайно, купальники. Всі вони легко поєднуються між собою і можуть чудово доповнювати вже наявний гардероб. Окремої уваги заслуговує трикотажна група, що представлена ​​сукнями та удлиненими кардиганами — поєднання ідеальне не тільки для прохолодних літніх вечорів, а й осени.

JUL x RITA: JUL та Маргарита Мурадова представляють спільну літню колекцію-Фото 1

JUL x RITA: JUL та Маргарита Мурадова представляють спільну літню колекцію-Фото 2

JUL x RITA: JUL та Маргарита Мурадова представляють спільну літню колекцію-Фото 3

Читай також: Декілька років по тому: Том Фелтон зустрівся зі своїм екранним сином з “Гаррі Поттера”

І хоча всі речі виконані в базовому крої, своєї непересічності вони досягають завдяки цікавим стилістичним та кольоровим рішенням. Досить стримані за своїм конструктивом тініски стають грайливими завдяки лимонному та рожевому кольорам, трикотажні топи виглядають не так стримано завдяки бічним розрізам, спідниці та штани з накладними кишенями роблять силует невагомим. Крім насичених вкраплень лимонного та розового, в колекції представлені світло-пурпуровий, блакитний, жовтий, зелений, брунатний, темно-синій, чорний, білий та колір оливи.

Аксесуарним доповненням колекції стала невагома сітка сумка, до якої поміститься все: для міста — ноутбук та спортивна форма, для відпочинку — рушник та головний убір. 

JUL x RITA: JUL та Маргарита Мурадова представляють спільну літню колекцію-Фото 4

JUL x RITA: JUL та Маргарита Мурадова представляють спільну літню колекцію-Фото 5

Основними матеріалами колекції стали льон та хлопок.

«Мені здається, що у нас з JUL і його основателькою Юлією Логвін дуже збігаються бачення, напрямок мислення та цінності. Саме завдяки цьому настільки природним для мене стало бажання продовжувати наше співробітництво у новій колекції. Тільки з людиною спорідненою духом можна творити, приймати рішення, обговорювати і отримувати задоволення не тільки від результату, але і від процесу. Це я також вважаю запорукою успіху та приємної енергетики у будь-якій справі, в тому числі, і в нашій капсулі», — коментує співпрацю Маргарита Мурадова, стилістка та основниця школи Modeis.me.

JUL x RITA: JUL та Маргарита Мурадова представляють спільну літню колекцію-Фото 6

JUL x RITA: JUL та Маргарита Мурадова представляють спільну літню колекцію-Фото 7

«Дуже щаслива продовжити історію з колаборацією у сезоні весна-літо. Колекція повністю відображає яскравість, грайливість, енергійність Ріті. Дуже багато яскравих кольорів та відтінків. Це, можна сказати, маленький експеримент у кольорах для базового JUL. Проте, ми не зрадили у лаконічності конструктиву моделей», — доповнює Юлія Логвін, засновниця та креативний директор JUL.

Колекцію можна придбати з 14 червня на сайті jul.ua.

 

Статті на тему