UA
RU

Kachorovska та KSENIASCHNAIDER випустили спільну колекцію, яку представляти у Нью-Йорку під час Тижня моди

Редагувати переклад

Капсульна колекція взуття та одягу Качоровська х KSENIASCHNAIDER надійшла до продажу 8 вересня. А з 10 по 16 вересня під час Тижня моди у Нью-Йорку взуття Kachorovska х KSENIASCHNAIDER можна придбати в шоу-румі ARCHETYPE SHOWROOM на Манхетені.

Колекція

Робота над капсулою під назвою Wild at Heart тривала майже півроку, а результатом спільної роботи стала колекція у стилі футуристичний вестерн. До неї увійшли ковбойки у трьох фасонах та легінсі.

Усі 3 моделі взуття виконані виключно з білих комплектуючих - від підкладки до ниток та підошви. Але, незважаючи на світлу палітру, взуття легке у догляді. Підбори профарбовані спеціальною зносостійкою фарбою, що захищає їх від царапин.

Kachorovska та KSENIASCHNAIDER випустили спільну колекцію, яку представляти у Нью-Йорку під час Тижня моди-Фото 1

Kachorovska та KSENIASCHNAIDER випустили спільну колекцію, яку представляти у Нью-Йорку під час Тижня моди-Фото 2

Kachorovska та KSENIASCHNAIDER випустили спільну колекцію, яку представляти у Нью-Йорку під час Тижня моди-Фото 3

Підошву розробляли ексклюзивно в Італії. Оригінальна деталь – вишивка на миску взуття. Замість орнаменту у ковбойському стилі Антон Шнайдер запропонував малюнок сонця та чайок над морем, яке було вишито вручну на кожній парі на фабриці Kachorovska.

Антон Шнайдер: “У колабораціях завжди цікаво: а що буде, якщо ці дві штуки зустрінуться? Давайте зіткнемо Годзілу з Кінг-конгом, Хижака з Чужим, два різні бренді — і подивимося, що вийде”.

З 8 вересня капсульна колекція Kachorovska х KSENIASCHNAIDER з'явилася у продажу в магазинах Kachorovska в Києві, Одесі та на kachorovska.com.

Kachorovska та KSENIASCHNAIDER випустили спільну колекцію, яку представляти у Нью-Йорку під час Тижня моди-Фото 4

Kachorovska та KSENIASCHNAIDER випустили спільну колекцію, яку представляти у Нью-Йорку під час Тижня моди-Фото 5

Kachorovska та KSENIASCHNAIDER випустили спільну колекцію, яку представляти у Нью-Йорку під час Тижня моди-Фото 6

Кампанія

Білосніжне взуття вирішили випробувати у природних умовах. Жанр road movie визначив подальший сюжет: про свободу, про чисте повітря та сприйняття, про потік від міської бентеги та інформаційного загрязнення. Зйомки проходили під Київом.

Марія Слензак, продюсерка проекту, так каже про нього: “Це щоденник однієї подорожі до себе. Хотілося зробити історію з мандрівкою максимально реалістичною, такою, як є у кожній з нас. З музикою під настроєм. З настроєм, який є — без лишнього позування”. У кадрі речі з колекції Kachorovska х KSENIASCHNAIDER демонструє Юлія Хромцова, режиссер відео — Андрій Хіміч, а фотограф — Анна Іконнікова.

Kachorovska та KSENIASCHNAIDER випустили спільну колекцію, яку представляти у Нью-Йорку під час Тижня моди-Фото 7

Kachorovska та KSENIASCHNAIDER випустили спільну колекцію, яку представляти у Нью-Йорку під час Тижня моди-Фото 8

Kachorovska та KSENIASCHNAIDER випустили спільну колекцію, яку представляти у Нью-Йорку під час Тижня моди-Фото 9

Фуд-фешн колаборація з 1957 coffee bar

Cпеціально під запуск капсули було розроблене лімітоване меню американських страв, що тематично поєднане з колекцією. До нього увійшли мілкшейки, хот-доги та брауні. Спеціальні новинки можна буде спробувати до кінця жовтня.

Статті на тему