UA
RU

Кайлі Дженнер додала до дебютної колекції купальників дитячі розміри 

Здається, бізнес-леді ще ближче до своєї мрії створити бренд Kylie Kids. 

Навіть на порозі розширення своїх мейк-ап та fashion-лінійок Кайлі думає лише про дітей. Так, Kylie Swim дівчина вирішила доповнити купальними костюмами дитячого розміру. 

Раніше цього місяця молодша із сестер Дженнер підтвердила інформацію про те, що вона готується до запуску нового бренду, серед товарів якого будуть виключно купальні костюми. Кайлі вже демонструвала своїм шанувальникам, як виглядатимуть вироби Kylie Swim, але у понеділок ТВ-зірка розкрила ще одну інтригу. 

Кайлі Дженнер додала до дебютної колекції купальників дитячі розміри - Фото 1

Так, цього тижня мейк-ап-мільйонерка оголосила, що бікіні вона має намір створювати не лише для дорослих жінок, а й для дітей. Підтвердження цьому дівчина виставила в сториз в інстаграм, показавши фото образів оранжевого та пурпурного відтінків, серед яких можна було помітити і міні-версії. Купальник на одне плече та відрядний образ — хто знає, можливо, варіантів для дітей дівчина планує запустити ще більше? 

Читай також: Діана Глостер про фемінізм, кохання і свою довічну пристрасть.

Власниця імперії краси відзначила свій новий бренд Kylie Swim в інстаграмі. Незважаючи на те, що на сторінці ще немає фото, на неї вже підписалося понад 100 000 фоловерів. 

Це не єдиний сюрприз, який приготувала Дженнер: вона не тільки чекає на другу дитину від Тревіса Скотта, яка, на переконання фанатів, стане братом для її трирічної дочки Стормі, але Дженнер також оголосила і про майбутній запуск бренду Kylie Baby, виставивши фото-тизер. на якому зображений малюк у пінній ванній.  

Кайлі Дженнер додала до дебютної колекції купальників дитячі розміри - Фото 2

У червневому оголошенні вона не повідомила подробиць, але минулого року Кайлі подала заявку на реєстрацію товарного знаку Kylie Baby. Бренд буде створювати продукти догляду за шкірою, такі як зволожуючі креми, лосьйони, масла для тіла, гелі для тіла, а також дитячі ліжечка, коляски, підгузки, сумки, дитячі пляшечки та одяг. 

Що ж до майбутнього поповнення міні-сім'ї Дженнер, то варто зазначити, що ще в 2020 році в інтерв'ю для Harper's Bazaar Кайлі відповідала дуже однозначно. 

“Друзі постійно питають мене про це, тиснуть на мене. Вони люблять Стормі. Я точно відчуваю на собі тиск необхідності народити їй брата чи сестру, але поки що таких планів у мене немає”. 

 

Статті на тему