UA
  RU

  Як носити літні сукні восени

  Редагувати переклад
   Ви не готові розлучитися з улюбленою літньою сукнею, та й навіщо? Дізнайтеся, як включити літні сукні до свого осіннього гардеробу.

  В очікуванні холодних днів та вогкості ми починаємо трансформувати гардероб під нові погодні умови. Але це зовсім не означає, що літні речі варто сховати вглиб шафи - деякі з них можуть прослужити вам ще як мінімум два тижні. 

  Читайте також: ХОЧУ/МОГУ: АКТУАЛЬНІ ТРЕНДИ ОСЕНІ 2020 СЕГМЕНТУ “ЛЮКС” ТА ЇХ ДОСТУПНІ АЛЬТЕРНАТИВИ

  Нам подобається міжсезоння, адже це чудовий час для найнесподіваніших експериментів зі стилем. Багатошаровість, комбінування та пошук гармонії - так, мабуть, ми б обізвали головні постулати осені. 

  Як носити літні сукні восени-Фото 1

  @hoskelsa

  У своєму Instagram шведська топ-модель Ельза Хоск поділилася ідеєю стильного осіннього образу із сукнею-комбінацією. Дівчина пропонує доповнити літню сукню, декоровану мереживом, строгим блейзером оверсайз. Ця модель жакета ідеально виглядатиме не тільки з сукнею-комбінацією, але і з літніми сукнями довжини міні, прикрашеними, наприклад, квітковими мотивами.

  Для вечірнього образу в це модне поєднання можна включити туфлі на високих підборах, але якщо ви хочете створити стильний повсякденний образ, то зупиніть свій вибір на кросівках або черевиках на шнурівці.

  Читайте також: 5 МОДНИХ ТЕНДЕНЦІЙ, ПРО ЯКИХ ВАРТО ЗАБУТИ ЦЬОЮ ОСЕНЮ

  Ми детально вивчили хроніки з тижнів моди і дійшли висновку, що сукня, що летить, — не такий вже сторонній елемент в їх осінніх гардеробах. Хтось уміло поєднує його з блейзером, комусь більше до смаку пальто чи плащ, але є й оригінали, які люблять накинути на плечі кімоно або надіти зверху светр із кумедним орнаментом. 

  Ми пропонуємо вам самостійно визначитися з варіантом поєднання, а для того, щоб зробити це було максимально легко, ми створили добірку найцікавіших street-style-міксів:

  [mc_gallery id=605995]

  Статті на тему