UA
RU

Як носити прикраси цього літа

Редагувати переклад
Прикрас багато не буває!
Як носити прикраси цього літа.

@nicolettareggio

Чи правильний спосіб носити прикраси? Цього сезону ми залишаємося вірними одному правилу: не змішувати золото та срібло в одному образі. В іншому ж можемо дозволити собі бути максималістами в епоху мінімалізму і одягати так багато прикрас, як заманеться! До речі, не бійтеся аксесуарів із перлами, перламутром, черепашками — вони зараз на піку популярності. 

Як носити прикраси цього літа.

@lornaluxe

намиста

Свобода вибору дозволяє вам не кидатися між чокером і ланцюжком з підвіскою, а носити всі разом. Нашарування аксесуарів не створить ефект неохайності, якщо ви зберігатимете баланс у стилі та колірній гамі. Особливо будьте обережні з підвісками, вони не про «поєднувати непоєднуване». 

[product_gallery id=162035]

Читайте також: ДЕТАЛЬНИЙ ОГЛЯД: НІЖ ДОДАТКОВАТИ СВІЙ ПЛЯЖНИЙ ОБРАЗ

Як носити прикраси цього літа.

@discodaydream

Браслети

Влітку, коли руки не прикриті довгими рукавами, саме похвалитися стильними браслетами на витончених зап'ястях. Цього сезону будуть не зайвими загравання з морською темою, тому звертайте увагу на браслети з черепашками, пензликами, амулетами та іншими милими висюльками. 

[product_gallery id=162099]

Як носити прикраси цього літа.

@vydia

Сережки

Забудьте про нудні гвоздики - настав час для гучних заяв: сережки-кільця та сережки-крапельки є лідерами в рейтингу найпопулярніших прикрас літа 2019. Особливе місце ми хочемо відвести аксесуарам з перлами - вони заслуговують бути у вашій колекції прикрас. 

[product_gallery id=162123]

 

Статті на тему