UA
  RU

  Як носять анімалістичні принти моделі

  Редагувати переклад
  Дика природа не перестає розбурхувати уми жителів кам'яних джунглів. 

  Тропіки стали ключовим мотивом у моді ще кілька сезонів тому, а завдяки своєчасним оновленням культового принту ми можемо пролонгувати його актуальність у наших гардеробах ще на пару сезонів. 

  У рівній мірі класичний і авантюрний, «тварини» принт увійшов у всі аспекти нашого стилю, і, схоже, ми не єдині, хто впав жертвою плям і смуг. У списку шанувальників анімалістичних малюнків стали відомі моделі: Адвоа Абоа, Шайніна Шейк, Ельза Хоск та інші. Вони впевнено вводять цей неоднозначний принт у свої гардероби, доводячи його незамінність. 

  Шайніна Шейк

  Як носять анімалістичні принти моделі-Фото 1

  @shaninamshaik

  Справжнім амбасадором анімалістичного принту є Шайнін Шейк. Модель по-різному презентує цей візерунок, вибираючи його і на відпочинок, і будні. Сукні, спідниці, штани, купальники - у її гардеробі є місце практично для будь-якого образу в леопарді. 

  Читайте також: ДО ХОЛОД ГОТОВИ: 7 СТИЛЬНИХ СУКНЯВ, У ЯКИХ НЕ ЗАМЕРЗНЕШ

  Лінда Хелена

  Як носять анімалістичні принти моделі-Фото 2

  @thelinda

  Але навіть Шейк не готова на «тварини» total look, а ось Лінда з легкістю приміряє зухвалий ансамбль. Облаченна з ніг до голови в леопард, вона викликала бурю емоцій у своїх передплатників.  

  Майя Степпер

  Як носять анімалістичні принти моделі-Фото 3

  @mayastepper

  Майя тонко вводить у свій гардероб одяг зі строкатими принтами, тому його підхід нам імпонує найбільше. У першому випадку активний низ пом'якшує однотонний верх, а в другому модель не робить додаткових акцентів за допомогою макіяжу, укладання чи аксесуарів. 

  Ельза Госк

  Як носять анімалістичні принти моделі-Фото 4

  @hoskelsa

  Ельза Хоск грає з різними видами анімалістичних принтів: тут бачимо як класичний леопард, а й більш несподіваний тигровий паттерн. І той і той принт модель має вміло — виникає миттєве бажання повторити. 

  Читайте також: РОЛЬОВІ МОДЕЛІ: ЯК ПОВТОРИТИ ОБРАЗ ІТАЛІЙСЬКОЇ ДИВИ

  Адвоа Абоа

  Як носять анімалістичні принти моделі-Фото 5

  @adwoaaboah

  Адвоя сміливості теж не позичати. Модель не тільки наважилася на принт, але й зробила ставку на прозору тканину. Для повсякденності такий образ мало підходить, але для пляжної вечірки — саме те!

  [product_gallery id=603470]

  Статті на тему