UA
RU

Як правильно поєднувати взуття з сумкою

Редагувати переклад
Старий трюк, яким користувалася навіть Жаклін Кеннеді.
як поєднувати взуття та сумку

Хтось каже, що взуття та сумка в одному кольорі – це моветон, хтось не звертає на це уваги, а ми впевнені, що цей старий трюк, поєднання взуття з сумкою в одній кольоровій гамі, допоможе вам завершити свій образ і не витратити багато часу. Джекі Кеннеді була чудовим прикладом того, як правильно поєднувати у своєму образі кольори з голови до ніг, дбаючи про те, щоб капелюх, рукавички, взуття та сумочка гармонували з відтінком її пальта. Ми зібрали кілька правил, як поєднувати ці елементи гардеробу, щоб виглядало все зі смаком та шармом.

Читайте також: СКАЖИ «ТАК» ЛАВАНДОВОМУ: ГОЛОВНИЙ ВІДТІНОК ВЕСНИ 2018

Червоний

Якщо у вас опинилася під рукою шикарна пара червоних чобіт, ботильйонів або туфель, тоді їм просто потрібна такого ж кольору сумочка. Сам собою цей колір претензійний, тому акцент краще робити на ньому (а в нашому випадку, на аксесуарах). Для цього вибирайте більш нейтральні відтінки одягу, а взуття та сумка зроблять свою справу. Також можете доповнити цю червону феєрію таким же відтінком помади.

[mc_gallery id=106947]

Білий

Нарешті можна дістати з коробок своє біле взуття і не бояться, що його зіпсує погода. Для того, щоб вміло комбінувати аксесуари цього кольору, необхідно пам'ятати, що в цьому випадку білий відіграє роль базового кольору, який потрібно відтіняти. Наприклад, ви можете взяти білі півчоботи, сумку того ж кольору та снігове поло, а розбавити це тріо можна яскравішим костюмом або сукнею з строкатим принтом.

[mc_gallery id=106948]

Читайте також: WISH LIST:16 АКСЕСУАРІВ, БЕЗ ЯКИХ НЕ ОБІЙТИСЯ ЦЕЙ ВЕСНОЮ

Жовтий

Цей колір, як і червоний, претензійний та його важче впровадити у звичний гардероб. Але якщо ви зробите це, ваш образ миттєво стане стильним та цікавим. Хоча сьогодні можна знайти абсолютно будь-який відтінок сумок та взуття, колір соняшника, все ж таки, не займає лідируючі позиції. Якщо вам вдалося придбати унікальну жовту сумку, але ніяк не знайти таке саме взуття, тоді вам на допомогу прийдуть шкарпетки в тон. Також, не забувайте про те, що цього сезону в тренді окуляри з жовтими лінзами, так що можете додати їх у свій сонячний образ.

[mc_gallery id=106949]

 

 

Статті на тему