Edit page title Як проходили зйомки кампейну Victoria's Secret?
Edit meta description Днями Victoria's Secret зібрав своїх ангелів у Римі, щоби зняти зимову рекламну кампанію бренду. Знімками з бекстейджу поділилися самі м

Close edit interface
UA
RU

Як проходили зйомки кампейну Victoria's Secret?

Редагувати переклад

Днями Victoria's Secret зібрав своїх ангелів у Римі, щоби зняти зимову рекламну кампанію бренду. Знімками з бекстейджу поділилися моделі, а також креативний директор марки Софія Неофиту-Апостолу.

[metaslider id=14558]

У проекті взяли участь як досвідчені ангели VS, так і новачки, імена яких бренд оголосив цієї весни. Серед них Адріана Ліма, Алессандра Амбросіо, Лаїс Рібейро, Стелла Максвелл, Ельза Хоск, Ромі Страйд.

Фотосесія, присвячена зимовій колекції Victoria's Secret, проходила у будівлі легендарної італійської кіностудії Чинечитта, де у 60-х свої картини знімали Антоніоні та Фелліні. Багато років по тому Мартін Скорсезе тут зняв «Банди Нью-Йорка», а Мел Гібсон - «Страсті Христові». З часів Муссоліні територія кіностудії помітно зменшилася, але навіть сьогодні Чинечитта вражає своїми масштабами. До 2011 року потрапити на територію кіностудії простим людям практично неможливо. Чинечитта, яка зараз розорилася, виявляє гнучкість і пускає на знімальні майданчики туристів. В одній із них і влаштували фотосесію Victoria's Secret.

Статті по темі:

Victoria's Secret зняли фотосет із новими ангелами
Адріана Ліма у рекламі аромату Decadence
Дорогоцінні бра від Victoria's Secret

Статті на тему