UA
RU

Як пройшов показ VOROZHBYT&ZEMSKOVA SS19

Редагувати переклад
Чим порадували постійні резиденти Ukrainian Fashion Week Альона Ворожбіт та Тетяна Земскова? Зізнаємося, ми дуже чекали на цей показ!
Як пройшов показ VOROZHBYT&ZEMSKOVA SS19-Фото 1

Автомобілі, гонки, дороги, швидкість, драйв, рух, енергія та сонце – головні джерела натхнення дизайнерського дуету Олени Ворожбіт та Тетяни Земскової у новому сезоні. Сучасні технології та стильні боліди привнесли в колекцію жорсткі та прямі лінії, а історія гран-прі Монако та вінтажні постери, присвячені легендарній гонці в Монте-Карло, надихнули модельєрів на А-силуети та легкі форми, що летять.

Серед основних матеріалів весняно-літньої колекції VOROZHBYT&ZEMSKOVA — шовк, бавовна, віскоза та суміші з нано-технологіями, а також шкіра, замша та лакована шкіра. Колірна палітра – найрізноманітніші відтінки червоного, блакитного, білого та пісочного. Щоб підкреслити гоночну стилістику, дизайнери додали принт — клітини та сітки. Дизайнери використовують багато oversize кишень, частина з яких знімаються, пояси-пряжки, блискавки. Цікаві акценти – зовнішні блискавки на атласній основі.

[mc_gallery id=127529]

Статті на тему